European Best Destination
  • 4.6 ºC / 40.3 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE
Villa Uphagena
Jana Uphagena , 80-237 Gdańsk
602 722 602
Restauracja Villa Uphagena już od dekady raczy swoich gości znakomitościami kuchni polskiej. W tych wytwornych wnętrzach przeniesiecie się Państwo do XIX wiecznego Gdańska pełnego przepychu i dobrego smaku.
Kuchnie Świata

Restauracja Villa Uphagena już od dekady raczy swoich gości znakomitościami kuchni polskiej. W tych wytwornych wnętrzach przeniesiecie się Państwo do XIX wiecznego Gdańska pełnego przepychu i dobrego smaku. Bogata kolekcja win w najlepszych rocznikach, to jeden z wielu argumentów dlaczego warto odwiedzić tę restaurację.
To piękne miejsce jest wprost idealne na rodzinny obiad, komunie, chrzciny, wesela, spotkanie w interesach, konferencje a nawet szkolenua. Do dyspozycji Gości jest 5 wyjątkowych sal mogących pomieścić do 100 osób.
Dzięki doświadczeniu i profesjonalizmowi, Villa Uphagena reprezentowała Polskę podczas światowych targów EXPO 2015 w Mediolanie (1.05.201515-31.10.2015).
Zostali nagrodzeni 7 miejscem w plebiscycie najchętniej odwiedzanych restauracji EXPO.
Lokal promuje przede wszystkim polskie, zdrowe i lekkie potrawy.Tutaj tradycja spotyka się z sezonową nowoczesnością. Od tego roku zapraszają do sprawdzenia nowej karty dań, inspirowaną smakami kuchni europejskiej.
Wirtualny spacer po wnętrzu resturacji dostępny tutaj.