European Best Destination
  • 6 ºC / 42.8 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE
A
A
data publikacji: 18 maja 2017 r.

Gdańsk Zaprasza – Olsztyn, Wrocław i Bydgoszcz!

W tym roku kontynuujemy popularną i lubianą akcję „Gdańsk Zaprasza”. W trzech dużych miastach: Olsztynie, Wrocławiu i Bydgoszczy będziemy promować nasze miasto i zachęcać wszystkich do odwiedzania Gdańska. Będą to kolejno weekendy: Olsztyn – 27 i 28 maja, Wrocław – 3 i 4 czerwca oraz Bydgoszcz – 24-25 czerwca.

Gdańsk Zaprasza
Gdańsk Zaprasza
Fot. GOT

Akcja „Gdańsk zaprasza” trwa już od kilku lat. Niezmiennie, spotyka się z ogromnym zainteresowaniem mieszkańców. Z pewnością pomaga w tym fakt, że stoisko Gdańska jest widoczne z daleka i zawsze ulokowane w najbardziej reprezentacyjnej części danego miasta. Uwagę przykuwają także gry, zabawy i konkursy. Można w nich wygrać naprawdę atrakcyjne nagrody, takie jak weekendowe pobyty w najlepszych Gdańskich hotelach, czy kolacje w świetnych restauracjach.

Oczywiście cały czas informujemy o najważniejszych zabytkach, miejscach wartych zobaczenia, i to nie tylko tych najbardziej znanych. Polecamy wydarzenia kulturalne oraz sportowe. Z rozdawanych przez nas materiałów można dowiedzieć się prawie wszystkiego o Gdańsku i dokładnie zaplanować swój pobyt.

Dodatkowo, prezentujemy gościom możliwości Karty Turysty – naszego produktu opracowanego specjalnie z myślą o turystach. Jest to niezwykle praktyczne narzędzie, które ułatwia odkrywanie Gdańska, poruszanie się po całej aglomeracji, a przy tym pozwala zredukować koszty i oszczędzić czas.

Organizatorzy nie zapominają też o najmłodszych, którzy na stoisku Gdańska bawią się wspólnie z profesjonalnymi animatorami w kolorowanie, malowanie buziek, grę w piłkarzyki czy tworzenie fantazyjnych kształtów z baloników.

„Zachęceni sukcesem dotychczasowych edycji, będziemy kontynuować inicjatywę „Gdańsk zaprasza” i zachęcać jeszcze więcej osób do planowania w Gdańsku urlopu, wyprawy weekendowej, wyjazdu integracyjnego, udziału w licznych wydarzeniach kulturalnych czy aktywnościach sportowych”, mówi Anna Klajna, wiceprezes Gdańskiej Organizacji Turystycznej.

Zaczynamy w Olsztynie już 27 i 28 maja!

Partnerzy projektu: Mercure Stare Miasto, Restauracja Gdański Bowke, Akwarium Gdyńskie, Europejskie Centrum Solidarności, Klubogaleria Bunkier, Fabryka Czekolady BAŁTYK, Hotel Novotel Marina, Hotel Sadova, Q-Hotel Grand Cru Gdańsk i restauracja Long Street 52.