European Best Destination
  • 22 ºC / 71.6 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU
NTT 2018
Nowe Trendy w Turystyce za niecałe 3 miesiące! Jedno z największych wydarzeń branży turystycznej w Polsce – konferencja Nowe Trendy w Turystyce 2018, odbędzie się już 6 kwietnia w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku. Tymczasem, właśnie ruszyła rejestracja oraz oficjalna strona konferencji.
A
A
data publikacji: 17 stycznia 2018 r.

NTT2018
NTT2018
Fot. Gdańska Organizacja Turystyczna

NOWE TRENDY W TURYSTYCE 2018

Prelekcje, warsztaty i networking to główne filary programu tej cyklicznej konferencji, także w roku 2018. Organizatorzy zadbają również o strefę wystawienniczą, stwarzającą możliwości prezentacji produktów i ofert oraz strefę spotkań branży. Konferencję poprowadzi, podobnie jak w ubiegłych latach, znany dziennikarz i podróżnik, Jarosław Kuźniar.

Aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy zarejestrować swój udział, wybierając interesujący nas pakiet, na: http://2018.trendywturystyce.pl/rejestracja/
Warto zaznaczyć, że osoby, które skorzystają z opcji „Early Bird” (pierwsze 100 zgłoszeń) mogą liczyć na dodatkowe korzyści i zniżki. Specjalne preferencyjne warunki przysługują także członkom Gdańskiej Organizacji Turystycznej.

Wydarzenie będzie relacjonowane na żywo, przy użyciu kanałów społecznościowych.

Szczegóły dotyczące wydarzenia w tym programu i prelegentów, można znaleźć na stronie: http://2018.trendywturystyce.pl/

Sprawdź jak było na Trendach 2017! -> http://trendywturystyce.pl/tak-bylo/

TOURISM TRENDS AWARDS 2018. WALCZ O PRESTIŻOWE WYRÓŻNIENIE!

TTA2018
TTA2018
Fot. Gdańska Organizacja Turystyczna

Innowacyjne, kreatywne i podążające za trendami? Zapewne takie rozwiązania w 2017 roku i Ty wprowadziłeś w swojej firmie. Pochwal się nimi i znajdź się w grupie wyróżnionych w tegorocznej edycji konkursu Tourism Trends Awards 2018.

Więcej informacji na temat konkursu: http://trendywturystyce.pl/konkurs-tta-2018/

Nie przedłużając – zapraszamy na Nowe Trendy w Turystyce 2018!