European Best Destination
  • 27 ºC / 80.6 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU
Słodkich Świąt!
Nie bez powodu mówi się, że Święta Bożego Narodzenia w Polsce mają unikalny charakter i klimat. Jedną z ich najważniejszych części są oczywiście kulinaria, a wśród nich nie może zabraknąć słodyczy. Dlatego wyjątkowe, Gdańskie słodycze to świetny (i jakże smaczny) pomysł na prezent!
A
A
data publikacji: 02 października 2017 r.

 Słodkich Świąt!
Słodkich Świąt!
Fot. Gdańska Organizacja Turystyczna

Chcesz komuś zrobić słodką niespodziankę? A może poszukujesz pomysłu na prezent? Gdańska Organizacja Turystyczna przychodzi z pomocą. W naszej ofercie można znaleźć specjalne, gdańskie słodycze. Są to czekolady mleczne i gorzkie, pralinki i karmelki.

Zawsze pyszne - gdańskie czekolady z serii „Smak Tradycji” w opakowaniach z pięknymi grafikami miasta sprzed ponad 100 lat. Są sprzedawane w wersjach” mleczna i gorzka. Oba rodzaje w cenie 6 pln brutto / sztuka.

Uzupełnieniem oferty są smakołyki z linii „Słodki Gdańsk”. To seria opatrzona pięknymi grafikami artystki Magdy Benedy oraz opisami historycznym prof. A. Januszajtisa. Znajdziemy tu czekolady o smaku „whisky i kawa” oraz marcepan. Zwłaszcza ten ostatni smak kojarzy się ze świętami Bożego Narodzenia. Można je nabyć w cenie 10 pln brutto za sztukę.

Z kolei pralinki i karmelki to pyszne cukierki w kolorowych opakowaniach, sprzedawane w cenie 10 pln brutto karmelki oraz 12 pln brutto praliny.

Wszystkie produkty powstały we współpracy z Fabryką Czekolady Bałtyk oraz gdańską artystką malarką Magdą Benedą.

Serdecznie polecamy i zachęcamy do kontaktu.