European Best Destination
  • 23 ºC / 73.4 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU
Strefa Kibica - mecze, turnieje i ...kino!
Podczas meczu Polska – Senegal strefa kibica na Targu Węglowym pękała w szwach. Blisko 5 tysięcy osób przyszło dopingować Biało-Czerwonych, którzy niestety ulegli drużynie z Afryki. Ale sportowe emocje to nie wszystko – niebawem w strefie będzie można oglądać filmy!
A
A
data publikacji: 21 czerwca 2018 r.

 

Najbliższe dni zapowiadają się arcyciekawie. Już w niedzielę 24 czerwca, od godz. 18.00 zapraszamy do strefy na pojedynek piłkarski Polska – Kolumbia (start meczu o 20.00).

Wcześniej, 22 i 23 czerwca zapraszamy na Kino Letnie w Strefie Kibica. Wszystkie projekcje będą się rozpoczynały o 18.00 i kończyły ok. 22.00. I tak, w piątek 22 czerwca, na naszym wielkim ekranie, pokażemy filmy: "Munio. Strażnik księżyca", a następnie "Zwyczajna dziewczyna".

Dzień później zapraszamy na filmy: „Królestwo” oraz „Ja, Daniel Blake”.

Na ostatnie filmy przyjdzie nam nieco poczekać, gdyż ich projekcję zaplanowano na piątek 6 lipca. Będą to: "Kedi - sekretne życie kotów", a następnie "Do zakochania jeden krok”.

Dla wygody widzów ustawione zostaną leżaki, dzięki którym oglądanie filmów będzie jeszcze przyjemniejsze. A dzięki strefie gastronomicznej, będzie także pysznie!

Oczywiście, wstęp wolny.

UWAGA! Prosimy na bieżąco śledzić sytuację pogodową. Program kina moze ulec zmianie, ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne!

Zapraszamy!