European Best Destination
  • 22 ºC / 71.6 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU
GIVE A hi5! 5 urodziny AïOLI

AïOLI jedna z najjaśniejszych gwiazd Polskiej gastronomii. 13 listopada obchodzić będzie hucznie swoje 5 urodziny. Przez cały dzień na gości czeka moc atrakcji, a wieczorem urdzinowe "Sto lat..." kocnertowo zaśpiewa Reni Jusis. A to nie jedyne atrakcje tego dnia...

A
A
Świętuj 5 urodziny AIOLI (1/1)

5 urodziny Aioli
5 urodziny Aioli
Fot. Ailoi

Co się wydarzyło dokładnie 13 listopada, 5 lat temu? Otwarte zostały drzwi pierwszej kantyny AïOLI w Warszawie przy Świętokrzyskiej 18 – podczas budowy drugiej linii metra. Mimo utrudnień w komunikacji, pozamykanych ulicach itp. w AïOLI nigdy nie brakowało Gości od porannych godzin po późny wieczór przed wejściem ustawiały się kolejki.

W kwietniu tego roku koncept AïOLI powiększył się o kolejną kantynę AIOLI inspired by Gdańsk. Gdańska kantyna to jedyne miejsce łączące w sobie studio tatuażu i barber shop – wszystko w jednym miejscu przy Partyzantów 6.

AïOLI to koncept gastronomiczny, który zapoczątkował w Polsce kulturę spędzania czasu na mieście, wspólnego jedzenia śniadań, spotkań biznesowych przy lunchu czy wieczornych celebracji w gronie przyjaciół.

To już 5 urodziny AïOLI - jak zawsze organizatorzy nie spoczęli na laurach przygotowując swoim Gościom prawdziwą moc atrakcji, twierdząc, że taką okazję należy to odpowiednio uczcić!

Już w najbliższy poniedziałek, 13.11.2017, AïOLI zarasza do wspólnego świętowania,  przy ul. Partyzantów 6.

Co czeka na wszystkich Gości?

  • dd rana (9:00-12:00) śniadanie za dosłowne "hi5" do dowolnej kawy - wystarczy przybić piątkę kelnerowi
  • cały dzień Martini&Tonic za 5zł
  • wieczorem oczywiście totalnie wszystko za 5zł!

Od godziny 20:00 – koncert Klaudii Szafrańskiej z xxanaxx wraz z Dj Black Belt Greg z Alkopoligamia.com, na zewnątrz imprezowy samochód Red Bull, na którym Spisek Jednego, Lab Bar Red Bull

Dodatkowo podczas wieczoru wyłoniny zostanie zwycięzca konkursu z Festiwalu Hiszpańskiego – nagrodą jest wyjazd do Sewilli dla dwóch osób.

To nie wszystko, więcej na miejscu :D bo #aiolicięzadowoli

Zajrzyjcie na stronę wydarzenia i potwierdźcie swój udział TUTAJ.