European Best Destination
  • -4 ºC / 24.8 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE
Gdańsk z kajaka!

Gdańsk jest piękny o każdej porze roku i z każdej perspektywy! Jedną z nich jest podziwianie grodu Neptuna z... kajaka. Przekonajcie się sami jakie to doświadczenie wraz z ekipą Gdańsk z kajaka - finalistami konkursu Tourism Trend Awards 2017 w kategorii Debiut Roku!

A
A
Gdańsk z kajaka! (1/1)

Ekipa Gdańsk z kajaka!
Ekipa Gdańsk z kajaka!
Fot. Gdańsk z Kajaka

"Cieszymy się, że nasza działalność została doceniona przez jury składającego się z ekspertów w branży turystycznej i marketingowej. To dla nas duże wyróżnienie oraz ogromna motywacja do pracy w tym sezonie, który właśnie rozpoczynamy" - mówi Milena Nieścior, jedna ze współzałożycieli projektu Gdańsk z kajaka.

Przez organizację wycieczek kajakowych zachęcają mieszkańców i turystów do odkrywania Gdańska z perspektywy wody. Organizując takie mikroprzygody pokazują, że nie trzeba wyjeżdżać daleko czy wydać dużej sumy pieniędzy, żeby przeżyć fajną przygodę w mieście.
W zeszłym roku w wycieczkach uczestniczyło ponad 1500 osób. Zaskoczeniem było, że wielu uczestników było mieszkańcami Trójmiasta, którzy chętnie spędzają aktywnie czas w mieście.

Motława o zmierzchu
Motława o zmierzchu
Fot. Gdańsk z Kajaka

Na dostępnych wokół Gdańska akwenach ekipa Gdańsk z kajaka! stworzyła kilka różnych programów, trwających od 1,5 godziny do całodniowej wyprawy. Okazało się to świetnym pomysłem, bo wiele osób, które dopiero spróbowało kajakowej przygody, wraca na kolejne wycieczki z nimi.

"To co jest najważniejsze w naszej działalności to bezpieczeństwo. Dlatego zamiast po prostu wypożyczać kajaki, poszliśmy w kierunku prowadzenia wycieczek. Obecność instruktora to nie tylko zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom, ale także świetna okazja, żeby rozwijać swoje umiejętności kajakowe oraz dowiedzieć się ciekawostek o miejscach, które mijamy na trasie" - zachęca do skorzystania z rozrywki Jędrzej Jurkowski.

Wycieczki zostały też docenione przez duże firmy, z którymi mieli przyjemność współpracować, m.in. Orange, Audi, Plichta, Jaguar, Land Rover, Bayer. To tylko niektóre z firm, które skorzystały z atrakcyjnej oferty integracyjnej. Bo nic tak nie łączy jak wspólna przygoda w kajaku!

Mamy nadzieję że zachęciliśmy wszystkich do odkrywania Gdańska z wody, a w szczególności z kajaka. Fajne przygody są na wyciągnięcie wiosła!