European Best Destination
Szlak Piwny w nowej odsłonie!

Nowe miejsca, nowe piwne smaki. 1 kwietnia szlak piwny zaczął działać w nowej odsłonie, już nie z 8 ale z 9 lokalami! Sprawdźcie jakie nowości czekają na was na piwnej trasie prowadzącej przez Trójmiasto.

A
A
Browar Port Gdynia (9/9)

Browar Port Gdynia
Browar Port Gdynia
Fot. Browar Port Gdynia

Browar Port Gdynia jest pierwszym Browarem w 90 – letniej historii Miasta Gdynia, usytuowanym tuż nad brzegiem Zatoki Gdańskiej, na Bulwarze Nadmorskim.Swoją unikalność zawdzięcza posiadaniu jednej z największych warzelni wśród mini-browarów w Polsce oraz produkcji szerokiej gamy niefiltrowanych, niepasteryzowanych piw z najlepszych surowców opartych o własne receptury.

Nowoczesna i elegancka architektura budynku, wyjątkowa kuchnia oraz połączenie tradycyjnego i nowofalowego piwowarstwa (barelaging, chmiele amerykańskie oraz piwo kraftowe), sprawiają , że Browar Port Gdynia jest jednym z najznakomitszych browarów restauracyjnych w całej Polsce.

Do niewątpliwych zalet browaru możemy zaliczyć możliwość skosztowania świeżego piwa prosto z tanków, zwiedzenia warzelni i leżakowni oraz udział w warsztatach dotyczące produkcji piwa, historii oraz charakterystyki piwnych styli z naszymi najlepszymi piwowarami.

Motto Browar Port Gdynia – „Piwo jest częścią naszego DNA”.

Browar Port Gdynia 
Bulwar Nadmorski Feliksa Nowowiejskiego 2
81-371 Gdynia
tel. 733-000-355
e-mail: marketing@browarportgdynia.com

Więcej informacji na: www.browarportgdynia.com
(8/9)