European Best Destination
  • 22 ºC / 71.6 ºF
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU
Kariera
Dołącz do zespołu Visit Gdansk! Lubisz pracować na danych, a zarazem wyżywać się literacko? Chcesz pracować w młodym zespole i mieć wpływ na kształtowanie ruchu turystycznego w Gdańsku? Ta oferta jest w takim razie dla Ciebie!
A
A
Zespół Gdańskiej Organizacji Turystycznej / konferencja Nowe Trendy w Turystyce 2018
Gdańska Organizacja Turystyczne

Gdańska Organizacja Turystyczna

poszukuje samodzielnej i zorganizowanej osoby

na stanowisko

SPECJALISTY DS. BADAŃ I ANALIZ STATYSTYCZNYCH

Główne obowiązki:

  • Przygotowywanie wewnętrznych analiz na potrzeby funkcjonowania GOT,
  • Analiza danych pozyskiwanych od partnerów na potrzeby GOT i lokalnej branży turystycznej,
  • Współpraca z działami badawczymi stowarzyszeń, których GOT jest członkiem (ICCA, ECM),
  • Pozyskiwanie danych statystycznych dotyczących wydarzeń biznesowych od obiektów konferencyjnych,
  • Przygotowywanie z podwykonawcą raportów podsumowujących stan rynku spotkań w województwie pomorskim,
  • Przygotowywanie i realizacja pomniejszych badań na potrzeby funkcjonowania i rozwoju GOT,
  • Prezentowanie wyników działalności badawczej GOT na zewnątrz,
  • Udział w projektach turystycznych GOT,
  • Promocja produktów turystycznych GOT.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Dobra wiedza o Gdańsku i regionie,
  • Wykształcenie minimum wyższe (preferowane kierunki turystyka, socjologia, psychologia, ekonometria i pokrewne),
  • Biegłej umiejętności obsługi programów Microsoft Office (Excel, Power Point),
  • Rozwinięte zdolności analityczne, otwartość i chęć współpracy,
  • Proaktywność w poszukiwaniu i wdrażaniu pomysłów.

Mile widziane:

  • Przynajmniej roczne doświadczenie w pracy analitycznej,
  • Drugi język obcy (np. niemiecki, rosyjski),

Oferujemy ciekawą pracę i możliwość rozwoju, a także pakiet opieki medycznej.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem z załączoną klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: got@visitgdansk.com