European Best Destination
  • 16.7 ºC / 62.1 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE

Darmowa Karta Turysty z pakietem promocyjnym

Szukaj darmowej Karty u naszych partnerów

A
A
data publikacji: 21 lipca 2016 r.

Razem z Partnerami Gdańska Organizacja Turystyczna organizuje cykliczne akcje promocyjne Karty Turysty. Kupony promocyjne są drukowane czasowo w wybranych publikacjach. 

Jak odebrać Kartę z pakietem promocyjnym?

Z wyciętym kuponem wystarczy zgłosić się z do Gdańskiego Centrum Informacji Turystycznej na ul. Długi Targ 28/29 aby odebrać kartę. To wyjątkowa okazja dla turystów i mieszkańców Gdańska aby w ciągu 72 godzin skorzystać rabatów na atrakcje i spędzić wyjątkowo czas.

Darkris Travel – galeony 15%

Wyjątkowe 90-minutowe rejsy na Westerplatte na pokładzie Czarnej Perły! Rejsy odbywają się codziennie z Długiego Pobrzeża w godzinach: 11:00, 13:00, 15:00, 17:00 oraz 19:00. Podczas każdego kursu wiele dodatkowych atrakcji, takich jak opowieści o najciekawszych miejscach czy koncert muzyki szantowej! Na pokładzie Galeonu znajduje się restauracja z pysznym jadłem oraz suto zaopatrzony bar z wystrzałowymi napitkami. Nie zwlekaj i popłyń z galeonem, taka przygoda nie może Cię ominąć!

Więcej informacji: www.czarnaperla-czarter.pl

Escape Room Let Me Out 20%

Lubisz myśleć poza schematami? Chcesz przetestować swoją kreatywność i logiczne myślenie, a przy tym świetnie się bawić? Zabierz swoich znajomych i spróbujcie Let Me Out - miejsca wypełnionego zagadkami i łamigłówkami, które czekają na rozwiązanie przez Ciebie i Twoich znajomych! Znajdziecie tutaj trzy zupełnie różne pokoje tematyczne, w każdym z nich przez 45 minut będziecie musieli zachować czujność i otwarty umysł, aby wspólnie, za pomocą wskazówek i przedmiotów ukrytych w środku odnaleźć klucz i uciec z pokoju przed upływem czasu. Nie zapominaj - ta gra wciąga

Więcej informacji: www.letmeout.pl

PitStop - zoltar, GoKarty, Trampoliny 20%

Centrum Rozrywkowo-Biznesowe, które znajduje się na terenie Stadionu Energa Gdańsk.W ofercie znajduje się Elektroniczny paintball Zoltar, Gokarty elektryczne PitStop Electric Gdańsk, Trampoliny. PitStop-Gdańsk to najnowocześniejsze gokarty w Polsce o dostępnej mocy nawet do 16KW. Największa Arena Zoltar w Polsce - 700 m2 i dwa poziomy nowej areny elektronicznego paintballa Trójmieście, możliwość gry do 16 osób jednocześnie.

Więcej informacji: www.pitstop-gdansk.pl

Usługa przewodnicka 25%

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze w Gdańsku to pierwsze w Polsce stowarzyszenie zajmujące się od kilkudziesięciu lat turystyką i krajoznawstwem. Prowadzi kompleksową obsługę grup wycieczkowych, organizują wycieczki krajowe i zagraniczne dla szkolne, dysponuje wykwalifikowaną oraz wielojęzyczną kadrą przewodników po Trójmieście i województwie pomorskim.

Więcej informacji: www.pttk-gdansk.pl

Akwarium Gdyńskie 20%

Akwarium Gdyńskie to tętniące życiem miejsce, skrywające ponad 130 ton wody, w których żyje prawie 2 tysiące zwierząt wodnych i wodno-lądowych. Poznać można tu mieszkańców barwnej rafy koralowej, otwartych wód oceanu, wiecznie zielonej dżungli amazońskiej oraz Morza Bałtyckiego. Organizmy te różnią się nie tylko pod względem miejsca pochodzenia, ale również biologii i behawioru. Akwarium to nietypowy ogród zoologiczny – nie tylko prezentuje mieszkańców wodnego świata, ale też pomaga wykształcać pozytywne postawy wobec środowiska.

Więcej informacji: www.akwarium.gdynia.pl

Europejskie Centrum Solidarności 20%

ECS to nowoczesna instytucja kultury, która utrwala pamięć o naszym największym sukcesie obywatelskim – zwycięstwie Solidarności. To muzeum upamiętniające rewolucję Solidarności i upadek komunizmu w Europie, ale też ośrodek edukacyjny, centrum badawczo-naukowe, archiwum, biblioteka i mediateka, przestrzeń publiczna – miejsce spotkań obywateli.

Sercem budynku ECS jest wystawa stała, dedykowana historii Solidarności i ruchów opozycyjnych, które doprowadziły do przemian demokratycznych w całej Europie Środkowo-Wschodniej. Odwiedzający mogą skorzystać z najnowszych rozwiązań technologicznych-multimedialnych ekranów dotykowych, prezentujących zdigitalizowane zbiory, czy oryginalnych instalacji przestrzennych, jak też obejrzeć oryginalne wyposażenie stoczni czy wejść do milicyjnego STARA.

Więcej informacji: www.ecs.gda.pl

Restauracja Cała Naprzód 20%

Restauracja Cała Naprzód mieści się na IV piętrze Ośrodka Kultury Morskiej w centralnym miejscu gdańskiej starówki. Duża sala restauracyjna z miejscami dla 100 osób, z której przez przeszkloną ścianę można podziwiać widok na Motławę i statek muzeum „SOŁDEK”. Dużą atrakcją zwłaszcza w sezonie turystycznym jest możliwość biesiadowania na tarasie, z którego można podziwiać widoki na gdańską starówkę, zobaczyć z zupełnie z innej perspektywy jeden z symboli Gdańska, budynek żurawia czy podziwiać przepływające statki wycieczkowe oraz cumujące w marinie jachty.

Więcej informacji: www.calanaprzod.com.pl

Restauracja Amber Side 20%

Restauracja Amber Side to klimatyczne i przestronne wnętrze (126 miejsc siedzących), które doskonale komponuje się z architekturą i charakterem Europejskiego Centrum Solidarności. W menu dostępne są potrawy kuchni europejskiej oraz kuchni starogdańskiej, inspirowane produktami sezonowymi oraz porami roku. Szef kuchni – Kamil Hildebrandt, przepisy pochodzące ze starych książek kucharskich, interpretuje na swój własny sposób, co daje bardzo ciekawy i czasami zaskakujący efekt. Smakosze wychwalają m.in. policzki wołowe duszone w czerwonym winie z warzywami, czy golonkę duszoną w cydrze. Dla posiadaczy Karty Turysty 20% rabatu na wybrane pozycje z karty.

Więcej informacji na: www.amberside.pl

Restauracja T-29 20%

Restauracja znajduje się na stadionie Energa w Gdańsku. W menu można znaleźć zarówno tradycyjne polskie dania jak i kuchnię europejską. W Pubie panują doskonałe warunki do oglądania transmisji meczowych. Można wspólnie kibicować przy orzeźwiających napojach i nie tuzinkowych przekąskach.

Więcej informacji na: www.t29bar.com

Restauracja Eliksir 20%

Eliksir jest wyjątkowym miejscem w Trójmieście – połączeniem koktajlbaru oraz eleganckiej restauracji. Myślą przewodnią lokalu jest tzw. foodpairing czyli umiejętność uzyskiwania idealnie skomponowanego i zbalansowanego posiłku poprzez odpowiednie łączenie smaków dań i napoi. W menu znajdują się połączenia nowatorskie, ciekawe, ale również te klasyczne, podane w swych najlepszych odsłonach. Eliksir to miejsce, w którym szczególnie dba się o jakość serwowanych dań i koktajli, dlatego też do ich przygotowania używa się tylko i wyłącznie naturalnych składników. Bar ukierunkowany jest na koktajle klasyczne i modernistyczne, podawane w oryginalny sposób, restauracji natomiast przyświeca idea łączenia klasycznych smaków z lekką nutą nowoczesności.

Po więcej informacji wejdź na: www.eliksir.pl

Kupony rabatowe są ważne do 30 września 2017. Odbiór Karty z pakietem promocyjnym wiąże się z wypełnieniem krótkiego formularza rejestrującego Kartę w systemie oraz wskazania daty i godziny startu pakietu.

Pamiętaj aby zachować Kartę. Możesz na nią ponownie doładować wybrane pakiety lub bilet metropolitalny.

Szukaj kuponów promocyjnych, skorzystaj z wyjątkowej atrakcji i baw się dobrze w Gdańsku!