European Best Destination
  • 16.7 ºC / 62.1 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE

Karta Turysty – Twój sposób na miasto

Co zyskujesz?

A
A
data publikacji: 28 kwietnia 2016 r.

Uwielbiasz zwiedzać? Kochasz historię i chcesz poznać kulturę dawnego Gdańska? A może wybierasz się na wakacje z rodziną i szukasz atrakcji dla najmłodszych? Nie lubisz martwić się o to, czy masz właściwy bilet do tego autobusu? Karta Turysty to rozwiązanie dla Ciebie!Co to takiego?

Karta Turysty to pakiet zniżek i bezpłatnych wstępów do muzeów, obiektów kultury i rozrywki oraz restauracji, dopasowany do Twoich potrzeb. Możesz doładować na nią także bilet metropolitalny i bez problemów korzystać z komunikacji miejskiej w całym Trójmieście.

Co zyskujesz?

Po pierwsze, zniżki. Odwiedziny w restauracji, wyjątkowy spektakl, kręgle czy basen – z Kartą Turysty oszczędzasz!
Po drugie, zwiedzanie. Tyle miejsc do zobaczenia, a wejściówki tyle kosztują? Z Kartą Turysty wstęp do głównych muzeów Gdańska jest bezpłatny!
Po trzecie, kumulacja oszczędności! Dzięki jednej Karcie zapłacisz ponad 50% mniej, niż za te wszystkie atrakcje osobno!

Szyta na Twoją miarę

Pakiet rodzinny

Specjalnie dla Ciebie wyselekcjonowaliśmy atrakcje interesujące dla najmłodszych podróżników. Interaktywne wystawy, centra nauki i rozrywki, ogrody zoologiczne – z Kartą Turysty możesz mieć pewność, że dzieci nie będą się nudzić. Czy mają duszę odkrywcy, naukowca, kochają zwierzęta czy po prostu uwielbiają się bawić – pobyt w Gdańsku z pewnością będzie dla nich wyjątkowy.

czytaj więcej >

Pakiet zwiedzanie

Dla pasjonatów opracowaliśmy wyjątkowy pakiet atrakcji, które zaspokoją nawet największy głód wiedzy. Archeologia, historia, marynistyka, przyroda czy sztuka – wszystko to przeplata się w Gdańsku, a z Kartą Turysty doświadczysz ich wszystkich. Poczuj ducha przygody – spójrz na miasto z góry, odkryj nowe miejsca i zakochaj się w Gdańsku!

czytaj więcej >

Pakiet dla aktywnych

Dla aktywnych wybraliśmy pakiet rozrywek, dzięki którym czas spędzony w Gdańsku będzie niezapomniany. Zobacz najciekawsze wystawy, wybierz się do teatru, wsiądź na rower lub kajak i bądź aktywny w Gdańsku! Z Kartą Turysty spróbujesz najlepszych atrakcji w mieście – rozwiązuj tajemnice, szalej na gokartach, skacz i baw się z przyjaciółmi!

czytaj więcej >

Nie chcesz męczyć się z komunikacją miejską? Na każdy z wariantów Karty Turysty możesz doładować bilet metropolitalny! Ruszaj w drogę bez zmartwień!

Na chwilę czy na dłużej?
Każdy pakiet Karty Turysty dostępny jest w wersji 24, 72 oraz 120h. Czy przyjeżdżasz tylko na weekend, czy masz więcej czasu na poznanie miasta – zawsze znajdziesz coś dla siebie! Pamiętaj, zachowaj Kartę! To nie tylko wyjątkowa pamiątka, ale możesz doładować ją ponownie przy kolejnych odwiedzinach!

Regulamin Karty Turysty (264.95 KB)

Karta Turysty - kup on-line!
Karta Turysty - kup on-line!
Fot. Gdańska Organizacja Turystyczna