Święto Wolności i Solidarności
  • 21.5 ºC  / 70.8 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU
A
A
data publikacji: 23 stycznia 2019 r.

 

 
 

Nowe Trendy w Turystyce 2019 – ruszyła rejestracja!

Właśnie ruszyła rejestracja na jubileuszową, 10. edycję Nowych Trendów w Turystyce, która odbędzie się 29 marca, w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku. Choć wydaje się, że czasu jest jeszcze sporo, to zdecydowanie warto już teraz zarejestrować swój udział. Na pierwsze 100 osób czekają korzystne rabaty i promocje.

Aby dokonać rejestracji wystarczy wejść na stronę www.trendywturystyce.pl i kliknąć zakładkę „rejestracja”. Następnie wybieramy interesujący nas pakiet i podążamy za instrukcją, która poprowadzi nas krok po kroku, przez proces płatności i potwierdzenia. Oczywiście, im obszerniejszy pakiet wybierzemy, tym większe rabaty i bonusy uzyskamy.

W programie znajdziemy takie tematy jak: Marketing Nieoczywisty, Marketing Kierunku, Statystyki, Nowe Technologie, Zarządzania, a także liczne warsztaty i spotkania. Swoimi doświadczeniami podzielą się z nami eksperci branży, m.in. Robert Makłowicz, Jacek Kotarbiński, Piotr Bucki, Magdalena Pawłowska, Wioletta Hamerska i Magdalena Kachniewska. Szczegółowy program oraz listę prelegentów można znaleźć na stronie konferencji.

Serdecznie zachęcamy do korzystania z szybkiej rejestracji.