• 2.2 ºC  / 35.9 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
3 weekendy – 3 miasta
Dobiegła końca tegoroczna edycja programu Gdańskiej Organizacji Turystycznej „Gdańsk Zaprasza”. W maju i czerwcu odwiedziliśmy Olsztyn, Wrocław i Bydgoszcz. Nie wszędzie towarzyszyła nam dobra aura, ale wszędzie zainteresowanie mieszkańców Gdańskiem było ogromne!
A
A
data publikacji: 04 lipca 2017 r.

Tak zapraszaliśmy we Wrocławiu
-Tak zapraszaliśmy we Wrocławiu
Fot. GOT

W każdym z odwiedzonych miast, nasze stoisko zawsze znajdowało się w najbardziej reprezentacyjnym punkcie. To, oraz ogrom atrakcji, jakie przygotowaliśmy dla odwiedzających sprawiły, że nasze stoiska cieszyły się wielkim zainteresowaniem. We Wrocławiu można było mówić o prawdziwym oblężeniu!

Każdy kto nas odwiedził mógł skorzystać ze strefy relaksu z leżakami i pufami, zagrać w piłkarzami, a dzieciaki cieszyły się opieką animatorów. Ci ostatni skręcali baloniki i malowali buźki. A że malowali prawdziwe, małe dzieła sztuki, to błyskawicznie ustawiła się do nich kolejka smyków. Każdy mógł się również poczęstować się słodyczami od Fabryki Czekolady Bałtyk.

Największe emocje budziły konkursy. Kto wypełnił ankietę i odpowiedział na pytania o Gdańsku lub wziął udział w grze opartej o aplikację Huntly, miał szansę na wygranie bardzo atrakcyjnych nagród, w tym. m.in. weekendów w Grodzie Neptuna, w 4 gwiazdkowych hotelach oraz kolacje w świetnych restauracjach.

Cieszymy się tak ogromnym zainteresowaniem i serdecznie dziękujemy partnerom:  Q Hotel Grand Gru, Hotel Sadova, Sheraton Sopot Hotel, Europejskie Centrum Solidarności, Akwarium Gdyńskie, Hard Rock Café, restauracja Long Street 52 oraz Fabryka Czekolady Bałtyk.

W przyszłym roku ponownie ruszymy w Polskę, aby zachęcać do dowiedzenia Gdańska.

A tymczasem już w listopadzie czeka nas kolejna edycja wydarzenia Gdańsk Zaprasza Biznes, skierowanego do organizatorów konferencji, seminariów i kongresów. Pokażemy, że warto wybrać Gdańsk!