• 16.5 ºC  / 61.6 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
758 Jarmark św. Dominika – Informacja Turystyczna
Już w najbliższą sobotę 28 lipca, startuje kolejna edycja Jarmarku Św. Dominika. Ze względu na ogromne zainteresowanie tym wydarzeniem każdego roku, Gdańska Organizacja Turystyczna, wraz z partnerami zapewnia 3 dodatkowe punkty Informacji Turystycznej.
A
A
Data modyfikacji: 29 sierpnia 2018 r.
Punkt Informacji Turystycznej przy Złotej Bramie
Punkt Informacji Turystycznej przy Złotej Bramie
Gdańska Organizacja Turystyczna

Jarmark Św. Dominika to setki kramów, ogromny wybór towarów oraz około 6 milionów odwiedzających! Aby odnaleźć się sprawnie w czasie i miejscu tego ogromnego wydarzenia, warto odwiedzić punkty Informacji Turystycznej GOT. Służymy informacją i materiałami o Gdańsku i Jarmarku, a na stoisku przy Złotej Bramie czeka wiele atrakcji.

Gdzie nas znaleźć?

Podczas Jarmarku św. Dominka Gdańska Organizacja Turystyczna uruchamia 3 dodatkowe punkty informacji turystycznej:

  • główny punkt przy Złotej Bramie 
  • ul. Długi Targ / obok Fontanny Neptuna
  • ul. Szeroka.

Wszystkie punkty czynne są w godzinach: 11.00-19.00, od 28.07.2018 do 19.08.2018

Przy Złotej Bramie dzieje się najwięcej!

Głównym stoiskiem Informacji Turystycznej, a jednocześnie informacji jarmarkowej jest punkt przy Złotej Bramie. Tutaj można uzyskać  informacje o Jarmarku i Gdańsku oraz kupić Kartę Turysty i gdańskie pamiątki. Co wiecej będzie tam można nabyć bilety "City sightseeing" oraz, w pierwsze 3 weekendy Jarmarku, skosztować lodów od Wytwórni Lodów Polskich "U Lodziarzy".

Przewodnik po Jarmarku
Przewodnik po Jarmarku
Gdańska Organizacja Turystyczna

Zostań agentem specjalnym na 1 dzień!

6 i 7 sierpnia zapraszamy na stoisko przy Złotej Bramie, gdzie będziecie mogli rozpocząć fascynującą przygodę z rozszeżoną rzeczywistością, przygotowaną przez High Grade IS Sp. z o.o. Escpae room w przestrzeni miejskiej!

Zobacz, jak świat cyfrowy przenika się z otoczeniem, a najważniejsze atrakcje Gdańska stają się scenografią dla ekscytującej rozgrywki. Rozgrywki, w której to Ty odegrasz główną rolę!

Weźcie do ręki tablet i walizkę ze sprzętem operacyjnym i wyruszcie w miasto, by uratować świat! Rozpoczyna się szpiegowska intryga, w której to Wy odegracie główne role. 

Czytnik mikrofilmów, hologramy, odczynniki chemiczne… zobacz, w co jeszcze wyposażyła Was centrala na tę misję…

Wiecej na www.mindfall.pl

Uwaga - konkurs!

Quiz piwny

Pobierz Jarmarkowy przewodnik, w którym zjaduje się formularz konkursowy. Odopowiedz na 3 pytania i graj o nagrody. Zakreśl odpowiedź, wypełnij formularz, wyrwij kartkę i wrzuć ją do szklanej kuli na stoisku IT przy Złotej Bramie. W każdy poniedziałek zostanie wyłoniony zwycięzca, który otrzyma zestaw gdańskich gadżetów.

Gdzie pobrać informator?

  • Punkt Informacji Turystycznej przy Złotej Bramie
  • Gdańskie Centrum Informacji Turystycznej, ul. Długi Targ 28/29 
  • Informacja Turystyczna w Galerii Madison, ul. Rajska 10

Uczestnicy są zobowiązani do zapoznania się z Regulaminem konkursu. Regulamin konkursu (zawierający klauzulę informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych) znajduje się na stanowisku.

Konkurs Lwa Heweliona 
Konkurs Lwa Heweliona 
Gdańska Organizacja Turystyczna

Konkurs Lwa Heweliona 

Zrób zdjęcie  z dowolną figurką Hewliona i opublikuj je na swoim profilu w mediach społecznościowych z #hewelion. Udaj się do Gdańskiego Centrum Informacji Turystycznej (ul. Długi Trag 28/29), okaż zdjęcie i odbierz upominek.

Nasi Partnerzy: Lidl, Designer Outlet Gdańsk, H2O Limo, Akwarium Gdyńskie, U Lodziarzy, Teatr Szekspirowski, Forum Gdańsk, Hampton by Hilton Old Toelionawn, Klubogaleria Bunkier, City Sightseeing, Nautilus, Stadion Energa Gdańsk oraz Folkstar, High Grade IS Sp. z o.o..