• 15.0 ºC  / 58.9 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
A jaki jest Twój powód, by tu wrócić?
Wrzesień to tradycyjnie czas powrotów. Powrotów do pracy i do szkoły, ale nie tylko. Jesień to doskonały czas, aby powrócić także do Gdańska. Powodów, aby to zrobić jest bardzo wiele. A jak jest Twój?
A
A
Data modyfikacji: 25 sierpnia 2021 r.
powrót

 

Być może ostatnia wizyta w Grodzie Neptuna była zbyt krótka? A może są miejsca, które chcecie jeszcze odwiedzić? Nie ważne jaki jest powód. Gdańsk ma nieskończenie wiele możliwości fantastycznego spędzania wolnego czasu, o każdej porze roku. Weekendowe wypady to świetny pomysł. Udowadniają to influencerzy, którzy w ramach kampanii, na nasze zaproszenie odwiedzają Gdańsk. Zamieszczają materiały, aby pokazać co odkryli i co szczególnie polecają. A atrakcje są zróżnicowane i każdy znajdzie coś dla siebie.

Co więcej, na ekranach w pociągach Pendolino pojawiły się plansze z pięknymi zdjęciami naszego miasta.

I to co najważniejsze. Powstała dedykowana strona internetowa, którą zdecydowanie warto odwiedzić. Jest pełna interesujących tekstów, pięknych zdjęć i innych inspirujących materiałów, które  pomogą Wam zaplanować idealny weekend w Gdańsku.

Wszystko znajdziecie tutaj: https://visitgdansk.com/weekend

Specjalnie z tej okazji przygotowaliśmy też fantastyczny film promujący Gdańsk. Możecie go obejrzeć poniżej.

 

 

To, że Gdańsk warto odwiedzić niezależnie od pory roku jest oczywiste. Jednak każdy będzie miał swój powód aby to uczynić. Pozostaje więc tylko zadać pytanie: „Jaki jest Twój powód, by tu wrócić”.