Święto Wolności i Solidarności
  • 2.1 ºC  / 35.8 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
Amber Fest
A
A
data publikacji: 29 sierpnia 2016 r.

Festiwal AMBER FEST
-Festiwal AMBER FEST
Fot. AMBER FEST

AMBER FEST - już 10 września, przy Stadionie Energa Gdańsk!

Największa w Polsce Północnej biesiada dla wszystkich smakoszy piwa i produktów lokalny!

Piwo z Browaru Amber, stoiska z lokalnymi produktami najwyższej jakości, wypiek chleba, pokazy warzenia piwa, oraz live cooking i animacje dla dzieci to atrakcje, których nie możesz przegapić. Pomorskie święto produktów lokalnych na Stadionie Energa Gdańsk jest jednym z najważniejszych wydarzeń w trójmiejskim kalendarzu imprez, dostrzegane jest również na arenie ogólnopolskiej.

Biesiadę uświetnią koncerty, które od godziny 17:00 będą głośno rozbrzmiewały ze sceny muzycznej ustawionej przed Stadionem Energa Gdańsk. Amber Fest to wspaniała okazja do rodzinnej zabawy na świeżym powietrzu.

Organizatorzy spodziewają się około 20 000 odwiedzających, wędrujacych wśród 40 stoisk z regionalnym jedzeniem. Dodatkowo wolny czas będzie można spędzić w 3 biesiadnych namiotach, przy aż 8 gatunkach wybornego piwa. 

Wydarzenie poprowadzi Wojciech Tremiszewski. Na scenie wystąpią zespoły INÉS i MAJESTIC, natomiast gwiazdą wieczoru będzie zespół BRATHANKI!

WSTĘP BEZPŁATNY.

Pakiet Biesiadnika

Wszystkich, którzy chcieliby przeżyć to wydarzenie w wyjątkowych warunkach, zachęcamy do zapoznania się ze specjalnym pakietem – PAKIETEM BIESIADNIKA. W jego skład wchodzą między innymi miejsca w komfortowym namiocie biesiadnym tuż przy scenie, piwny open bar oraz grill.

Cena Pakietu Biesiadnika to 100 zł brutto od osoby. Namiot Biesiadny będzie czynny od 11.00 aż do zakończenia imprezy AMBER FEST 2016.

Elementy pakietu:

  • Miejsce w dedykowanym Namiocie Deluxe usytuowanym przy scenie
  • Wydzielone miejsce między sceną a namiotem
  • Open Bar z kilkoma gatunkami regionalnego piwa Amber
  • Potrawy serwowane z grilla
  • Napoje bezalkoholowe

Pakiet Biesiadnika umożliwi przeżycie AMBER FEST 2016 w wyjątkowej atmosferze.

Bilety można zakupić on-line na eBilet.pl

Informacje dostępne są również na stonie: amberfest.pl.