• 8.9 ºC  / 48.1 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
Amber Sky w świątecznej odsłonie na Targu Węglowym
Koło widokowe Amber Sky zniknęło z przestrzeni Wyspy Spirzchów, co nie oznacza, że zniknęło na stałe z przestrzeni miasta. W nowej, świątecznej odsłonie kręci się na Targu Węglowym, gdzie jest jedną z głównych atrakcji Jarmarku Bożonarodzeniowego. Gości AmberSky w świąteczny klimat wprowadzają wszechobecne bożonarodzeniowe dekoracje, a prawdziwym zimowym hitem jest nowej jakości syntetyczne lodowisko, które znajduję się przed Kołem.
A
A
data publikacji: 21 listopada 2016 r.

AmberSky Gdańsk
-AmberSky Gdańsk
Fot. gdansk.pl

Koło Widokowe AmberSky z pewnością jest najbardziej zakręconą atrakcją tegorocznego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Wszystkie gondole AmberSky są ogrzewane, dzięki czemu mieszkańcy i turyści Gdańska po raz pierwszy w historii cieszą się Kołem Widokowym nie tylko w sezonie letnim, ale także zimą! Znane z Wyspy Spichrzów Koło od 1 grudnia pojawiło się na Targu Węglowym w nowej, świątecznej odsłonie. Dodatkowo tuż obok diabelskiego młyna stanęła ślizgawka. Z lodowiska można korzystać w każdą pogodę - nawet, gdy nie będzie mrozu. Sezon zimowy z AmberSky to niezapomniany świąteczny klimat i spora dawka zakręconych atrakcji: eventów, konkursów i promocji. 

Ceny biletów pozostają bez zmian. Osoby dorosłe za 15-minutowy przejazd Kołem zapłacą 25 zł. 15 zł to cena biletu ulgowego dla osób o wzroście poniżej 1,40 m oraz dla osób niepełnosprawnych. Dzieci do lat 3 korzystają z atrakcji za darmo. Wynajem gondoli VIP to koszt 250 zł. W ofercie jest jeszcze zniżka dla studentów w każdy poniedziałek. Zakręcone studenckie poniedziałki - 15 zł.

Koło widokowe dostępne jest również w ofercie zniżkowej dla posiadaczy Karty Turysty. Zobacz co jeszcze zyskujesz z Kartą tutaj.

AmberSky na Targu Węglowym zostanie do końca stycznia. Mieszkańców i turystów Gdańska zapraszamy więc na przejażdżkę Kołem nie tylko podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego, ale również w okresie świątecznym, w Sylwestra oraz w czasie ferii zimowych. W lutym Koło znów wróci na Wyspę Spichrzów.

Zobacz jak presentuje się koło na Jarmarku