• 13.5 ºC  / 56.3 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Arena Kultury – różne oblicza jazzu
Organizatorem koncertu na Polsat Plus Arenie Gdańsk jest Arena Gdańsk Operator, która dzięki wparciu Miasta Gdańsk, InvestGDA, oraz Echo Production ma możliwość organizacji pierwszego pilotażowego koncertu w ramach projektu Arena Kultury.
A
A
Data modyfikacji: 25 czerwca 2021 r.
Arena_Kultury_bilet

Wyjątkowy projekt w którym, wystąpią gwiazdy szeroko pojętej sceny jazzowej – Wojtek Mazolewski i Leszek Możdżer. Na co dzień artyści eksplorują różne muzyczne światy, jednak łączy ich miłość do improwizacji. Przekonamy się o tym już w sobotę, 10.07, na dwóch koncertach muzyków w przestrzeni Polsat Plus Areny Gdańsk.

Bilety w przedsprzedaży (w cenie od 160 zł) będą dostępne do 17.06.2021. Regularna sprzedaż zostanie uruchomiona 1 lipca (bilety od 200 zł). Wejściówki będą dystrybuowane przez platformę ebilet.pl. https://www.ebilet.pl/muzyka/jazz-blues/arena-kultury/?partner=arenagdansk

Zachęcamy do skorzystanie z oferty specjalnej – miejsca przy stoliku na tarasie  (wraz z butelką wina oraz obsługą kelnerską) w cenie 550 zł (przedsprzedaż).

Loże na czas koncertów dostępne w ofercie indywidualnej – prosimy o kontakt mailowy: hospitality@arenagdańsk.com

Arena Kultury to  szeroko rozumiany cykl  różnych wydarzeń, które odbędą się na stadionie ( wystawy, koncerty, targi itp. ). Pilotażowo rozpoczynamy od ekskluzywnego koncertu Wojtka Mazolewskiego i Leszka Możdżera . Jest to dla nas test czy takie wydarzenia  w tej formule mogą być elementem budowania aktywności na stadionie – uzupełniającym  wydarzenia na murawie i trybunach – mówi Paweł Buczyński Prezes Arena Gdańsk Operator.