• 1.6 ºC  / 34.9 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Baw się z Questami i audio guide'ami już w ten weekend!
Trwa Jarmark Św. Dominika. Przed nami kolejny weekend atrakcji w punkcie Informacji Turystycznej przy Złotej Bramie! Zapraszamy do dalszej zabawy z Questami VisitGdansk i zawartej w niej grze „Śladami Plentego. Gmerk ukryty w Ratuszu”. Odbierz bezpłatną Kartę Turysty, zwiedzaj Gdańsk z audio guide za darmo, spotkaj się z bohaterami gry, zagraj i odbierz nagrodę!
A
A
data publikacji: 08 sierpnia 2017 r.

Szukaj charakterystycznych postaci z gry
-Szukaj charakterystycznych postaci z gry
Fot. Gdańska Organizacja Turystyczna

Czas na wielką przygodę!

Zagadka, przed którą staniesz, nie jest błahą łamigłówką. Trzeba będzie odnaleźć cenny, francuski zegar, który zaginął po II Wojnie Światowej. Nie będzie to zadanie łatwe, bo świadkowie i postacie z jakimi się spotkasz, nie zawsze mają szczere intencje. Zadania nie ułatwi nam też podejrzliwa Milicja.

Nie wierzysz? Już w sobotę i niedzielę będziesz miał okazję osobiście spotkać bohaterów gry: Kociewiankę, Cinkciarza i Milicjanta. Tak jest. Cinkciarza i Milicjanta ponieważ fabuła gry osadzona jest w latach 70-tych. Szukaj charakterystycznych postaci w pobliżu Złotej Bramy i na Trakcie Królewskim.

Uzbrój się  więc w telefon z dostępem do internetu, włącz logiczne myślenie i podejmij wyzwanie!

Uwaga! Na każdy, kto odbierze pakiet startowy gry na stoisku Informacji Turystycznej przy Złotej Bramie, podejmie wyzwanie i  ukończy grę, czeka słodka nagroda! (do odbioru w punkcie przy Złotej Bramie).

Więcej o aplikacji Questy Visitgdansk i grze „Śladami Plentego…” tutaj.

Zapraszamy na stoisko IT przy Złotej Bramie
-Zapraszamy na stoisko IT przy Złotej Bramie
Fot. Gdańska Organizacja Turystyczna

Odbierz Kartę Turysty i graj za darmo!

Uwaga! Wszystkie karty zostały już rozdane! Zachęcamy do śledzenia naszego portalu. Za tydzień kolejna niespodzianka od Gdańskiej Organizacji Turystycznej.

Dla pierwszych 10 osób które zgłoszą się do nas pod adres: malgorzata.kopij@visitgdansk.com, przygotowaliśmy  darmowe, promocyjne Karty Turysty 24h. Dzięki Karcie otrzymasz darmowy wstęp do Ratusza Głównego Miasta, co oznacza, że będziesz mógł bezpłatnie zagrać w grę. W ramach Karty w pakiecie promocyjnym otrzymasz również darmowy wstęp do:

  • Żurawia
  • Muzeum Narodowe Oddział Sztuki Dawnej
  • Nadbałtyckie Centrum Kultury - Centrum Św. Jana -wieża widokowa
  • oraz 40% zniżki do muzeum interaktywnego Room of Plenty

które będziesz mógł zwiedzić w ciągu 24 h od momentu aktywacji Karty.

Na zgłoszenia czekamy do piątku,11.08, do godz. 15:00. Pamiętaj, jest tylko 10 Kart, więc nie zwlekaj ze zgłoszeniem.

Karty będą dostępne do obioru w weekend w punkcie Informacji Turystycznej przy Złotej Bramie.

Zwiedzaj z audio guide Gdańsk 2h za darmo!

Audio guide to największy miejski audioprzewodnik - 40 audycji, ponad 20 miejsc, 4 języki. Audycje są ciekawe i wciągające, każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie, a Twoim przewodnikiem może być sam Król Mórz Neptun, wielki astronom Jan Heweliusz czy cesarz Napoleon.

Uwaga! Dla wszystkich, którzy zgłoszą się pod adres: spacery@visitgdansk.com przygotowaliśmy 40 audio guide'ów ( 20 na sobotę i 20 na niedzielę) na zwiedzanie Gdańska przez 2 h za darmo!

Na zgłoszenia czekamy do piątku, 11.08 do godz. 15:00.

Po audio guide prosimy zgłaszać się do Gdańskiego Centrum Informacji Turystycznej, ul. Długi Targ 28/29.

Projekt realizowany w ramach działania "Przywracanie blasku Drodze Królewskiej w Gdańsku - rewitalizacja Ratusza Głównego Miasta i Dworu Artusa" dofinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 (Działanie 8.3 Materialne i niematerialne dziedzictwo kulturowe).

Finansowanie projektu
-Finansowanie projektu
Fot. Gdańska Organizacja Turystyczna