• 1.1 ºC  / 34.0 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Baw się z Questami VisitGdansk i wygrywaj nagrody!
Przed nami 2 weekend Jarmarku Św. Dominika. Gdańska Organizacja Turystyczna zaplanowała specjalne wydarzenia z okazji nowej atrakcji turystycznej Gdańska: aplikacji Questy VisitGdansk i zawartej w niej grze „Śladami Plentego. Gmerk ukryty w Ratuszu”. To doskonała okazja aby dowiedzieć się więcej o grze, o Gdańsku, a jednocześnie świetnie się bawić.
A
A
data publikacji: 01 sierpnia 2017 r.

Odkrywaj Ratusz Głównego Miasta w niecodzienny sposób!
-Odkrywaj Ratusz Głównego Miasta w niecodzienny sposób!
Fot. Gdańska Organizacja Turystyczna

Czas na wielką przygodę!

Zagadka, przed którą staniesz, nie jest błahą łamigłówką. Trzeba będzie odnaleźć cenny, francuski zegar, który zaginął po II Wojnie Światowej. Nie będzie to zadanie łatwe, bo świadkowie i postacie z jakimi się spotkasz, nie zawsze mają szczere intencje. Zadania nie ułatwi nam też podejrzliwa Milicja.

Nie wierzysz? Już w sobotę i niedzielę będziesz miał okazję osobiście spotkać bohaterów gry: Kociewiankę, Cinkciarza i Milicjanta. Tak jest. Cinkciarza i Milicjanta ponieważ fabuła gry osadzona jest w latach 70-tych. Szukaj charakterystycznych postaci w pobliżu Złotej Bramy i na Trakcie Królewskim.

Uzbrój się  więc w telefon z dostępem do internetu, włącz logiczne myślenie i podejmij wyzwanie!

Uwaga! Na każdy, kto odbierze pakiet startowy gry na stoisku Informacji Turystycznej przy Złotej Bramie, podejmie wyzwanie i  ukończy grę, czeka słodka nagroda! (do odbioru w punkcie przy Złotej Bramie).

Więcej o aplikacji Questy Visitgdansk i grze „Śladami Plentego…” tutaj.

Śladami Plentego. Gmerk ukrytyw ratuszu
-Śladami Plentego. Gmerk ukrytyw ratuszu
Fot. Gdańska Organizacja Turystyczna

Odbierz Kartę Turysty i graj za darmo!

Zapraszamy na nasze stoisko przy Złotej Bramie
-Zapraszamy na nasze stoisko przy Złotej Bramie
Fot. Gdańska Organizacja Turystyczna

UWAGA! Wszystkie Karty zostały już przyznane. Zapraszamy do śledzenia naszego portalu. Przed nami jeszcze 2 weekendy jarmarkowe i kolejne niespodzianki od Gdańskiej Organizacji Turystycznej.

Dla pierwszych 10 osób które zgłoszą się do nas, przygotowaliśmy  darmowe, promocyjne Karty Turysty 24h. Dzięki Karcie otrzymasz darmowy wstęp do Ratusza Głównego Miasta, co oznacza, że będziesz mógł bezpłatnie zagrać w grę. W ramach Karty w pakiecie promocyjnym otrzymasz również darmowy wstęp do:

  • Żurawia
  • Muzeum Narodowe Oddział Sztuki Dawnej
  • Nadbałtyckie Centrum Kultury - Centrum Św. Jana -wieża widokowa
  • oraz 40% zniżki do muzeum interaktywnego Room of Plenty

które będziesz mógł zwiedzić w ciągu 24 h od momentu aktywacji Karty.

Na zgłoszenia czekamy do piątku, do godz. 15:00. Pamiętaj, jest tylko 10 Kart, więc nie zwlekaj ze zgłoszeniem.

Zapraszamy!

Projekt realizowany w ramach działania "Przywracanie blasku Drodze Królewskiej w Gdańsku - rewitalizacja Ratusza Głównego Miasta i Dworu Artusa" dofinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 (Działanie 8.3 Materialne i niematerialne dziedzictwo kulturowe).

Realizacja projektu
-Realizacja projektu
Fot. Gdańska Organizacja Turystyczna