Święto Wolności i Solidarności
  • 2.2 ºC  / 35.9 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
Będzie głośno i kolorowo!
Już w najbliższą sobotę 6 sierpnia, przy Stadionie Energa Gdańsk, odbędzie się wydarzenie będące nie lada gratką dla wszystkich miłośników fajerwerków i nie tylko. Zapraszamy na Międzynarodowy Pokaz Pirotechniczny na Stadionie Energa Gdańsk!
A
A
data publikacji: 02 sierpnia 2016 r.

Spektakularne widowisko przygotowywane jest przez najlepszych pirotechników w Europie. Całe piękno pokazu widz odczuje będąc w strefie widokowej z odległości ok. 150 metrów od wystrzałów. To właśnie w strefie widokowej grać będzie muzyka idealnie dopasowana do całego show wraz z efektami wizualizacji laserowych. W powietrze zostanie wystrzelone 7 000 ładunków pirotechnicznych!

Nad końcowym efektem całego wydarzenia pracuje ponad 500 osób, a prace rozpoczynają się już rok wcześniej.

– Bardzo zależało nam na organizacji pokazu. Letnia atmosfera sprzyjać będzie spotkaniu przy Stadionie Energa Gdańsk – mówi Karolina Janik, rzecznik prasowy Stadionu Energa Gdańsk. – Już teraz zapraszamy mieszkańców Pomorza oraz turystów, którzy na początku drugiego miesiąca wakacji przybędą do Gdańska na to wyjątkowe spotkanie. Moc wrażeń będzie z nami.

Liczba miejsc na pokaz jest ograniczona. Bilety w cenach promocyjnych do nabycia za pośrednictwem strony organizatora. Bilety w wyższych cenach dostępne są także w dniu imprezy w kasach biletowych. 

Program:

20:00

 Otwarcie bram

20:10

 Występy muzyczne

20:50

 Pokaz akrobacji motocyklowych

21:30

 I Widowisko - OPEN FIRE

21:50

 Koncert cz.1

22:20

 II Widowisko - INTERNATIONAL FIRE

22:40

 Koncert cz.2

23:10

 III Widowisko - FINAL FIRE

23:30

 Zakończenie imprezy