Święto Wolności i Solidarności
  • 3.9 ºC  / 38.9 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
BEER, FOOD & WINE Festiwal 26-28 sierpnia!
BEER, FOOD & WINE czyli festiwal wyśmienitego piwa, wybornego wina oraz doskonałego jedzenia. To propozycja na spędzenie ostatniego weekendu wakacji wśród starannie wyselekcjonowanych pozycji ze świata kulinariów oraz wyjątkowych trunków.
A
A
data publikacji: 23 sierpnia 2016 r.

Festiwal to ciekawa propozycja na spędzenie czasu wśród starannie wyselekcjonowanych pozycji ze świata kulinariów oraz wyjątkowych trunków. Pierwsza edycja wydarzenia odbyła się w dniach 25-26 lipca 2015 roku na Targu Rybnym w Gdańsku, który w pełni wypełniliśmy wystawcami prezentującymi  i oferującymi wina, piwa rzemieślnicze, a także smaki gastronomii trójmiejskiej. Festiwal odbył się w trakcie weekendu otwarcia Jarmarku Dominikańskiego. Atmosfera i frekwencja były fantastyczne!

Beer Food & Wine
-Beer Food & Wine
Fot. Magnetic Group

Planowana II edycja BEER, FOOD & WINE FESTIVAL, będzie nietuzinkowym i wielowymiarowym głównie ze względu na proponowany program, charakter, prezentowane oferty oraz dzięki połączeniu trzech odrębnych, a jednocześnie łączących się elementów – BEER, FOOD & WINE.

Zapraszamy sympatyków i smakoszy piwa, koneserów dobrego wina i jedzenia w ostatni weekend sierpnia na Targ Rybny w Gdańsku!

Program obfituje w wiele paneli tematycznych takich jak historia najstarszych winnic w Polsce i kierunki rozwoju polskiego winiarstwa. Każdego dnia, będziemy mieli również okazję zobaczyć pokaz przygotowywania sorbetu na ciekłym azocie, który przeprowadzi restauracja Eliksir. Przez trzy dni weźmiecie udział we wspólnym quizowaniu podczas którego będzie można wygrać słodką nagrodę. Na festiwalu zobaczymy również fantastyczną wystawę poświęconą kapslom piwnym. Nauczymy się jak wyrabiać ser na specjalnych warsztatach które poprowadzi Krzysztof Jaworski. W sobotę i niedzielę,  Ilona Klein-Tragier oprowadzi nas przez świat przekąsek – co wypada jeść przy piwie, a co przy winie.


A to zaledwie początek atrakcji. Zresztą, sami zobaczcie:

Beer Food & Wine
-Beer Food & Wine
Fot. Magnetic Group