• 9.8 ºC  / 49.7 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Bitwy piwowarów 2017 rozstrzygnięte
Dla wielu może to być niespodzianka, ale jakże pozytywna! Finał tegorocznych bitew piwowarów, który rozstrzygnął się 14 grudnia w multitapie Cathead na Głównym Mieście, nie wyłonił triumfatora. Wyłonił triumfatorkę! Bezkonkurencyjna w warzeniu piwa okazała się Asia Roman. A wydawałoby się, że piwo to taka męska rzecz…
A
A
data publikacji: 15 grudnia 2017 r.

Bitwy Piwowarów
-Bitwy Piwowarów
Fot. BP

Kolejny finał za nami, a tymczasem organizatorzy już szykują się do edycji 2018. Bitwy w sezonie 2018 będą się odbywały w multitapie Cathead, przy ulicy Powroźniczej. 

Będzie to 8 pojedynków dwuosobowych w eliminacjach. Następnie 2, czteroosobowe półfinały i tradycyjny, dwuosobowy finał. Łącznie jedenaście bitew, których finał nastąpi w listopadzie. Nowością będzie to, że w nowym roku w bitwach weźmie udział trzech zawodowych piwowarów z trójmiejskich browarów restauracyjnych:

·         Wojtek Piasecki - Browar Port Gdynia 

·         Artur Puszkarczuk - Browar Sopot 

·         Tomasz Biegański - Brovarnia Gdańsk 

Lokal, wraz z organizatorami planuje dodatkowe atrakcje w postaci dedykowanych zakąsek do danego stylu piwnego, w którym będzie akurat odbywała się bitwa. Dodatkowo: degustacje, goście specjalni i sprzedaż unikatowych piw. 

Bądźcie na bieżąco: https://www.facebook.com/PiwowarBattle/