• -1.2 ºC  / 29.9 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Mamy przyjemność zaprosić wszystkich chętnych do przetestowania najnowszej atrakcji przygotowanej przez Gdańską Organizację Turystyczną. Zabawa skierowana jest zarówno do turystów, jak i mieszkańców. Testowanie, do którego niezbędny będzie jedynie smartfon z systemem Android, odbędzie się w weekend 22/23 lipca.
A
A
data publikacji: 17 lipca 2017 r.

Zostań testerem nowej gdańskiej gry!
-Zostań testerem nowej gdańskiej gry!
Fot. Gdańska Organizacja Turystyczna

Aby zostać testerem gry - aplikacji „Śladami Plentego… Gmerk ukryty w Ratuszu”

Wyślij zgłoszenie na adres: portal@visitgdansk.com 
do czwartku 20 lipca, do godz. 15.00./UWAGA!!! Pozostały już tylko miejsca na niedzielę!/

W tytule maila wpisz: TESTUJĘ i podaj dzień w którym chciałbyś przetestować aplikację: sobota lub niedziela.

Limit osób testujących wynosi 20 na każdy dzień.

Na czym polega zabawa?

Każdy tester zostanie poproszony o zgłoszenie się do Gdańskiego Centrum Informacji Turystycznej (ul. Długi Targ 28/29) w sobotę lub niedzielę 22/23 lipca, od godz. 10.00 do 14.00. Tam otrzyma pakiet startowy i instrukcje, z którymi uda się do Ratusza Głównego Miasta, gdzie rozpocznie przygodę.

Rozwiązanie zagadki będzie wymagało logicznego myślenia i szukania wskazówek, dlatego miłośnicy filmów z Sherlockiem Holmesem i Indianą Jones’em (i nie tylko) będą zachwyceni.

Po rozwiązaniu zagadki będziemy oczekiwać na Państwa sugestie, uwagi i krytykę, co pozwoli nam ulepszyć grę przed jej ostatecznym startem. W tym celu otrzymają Państwo specjalną ankietę do wypełnienia. Na zakończenie, na wszystkich testerów, będą czekały w punkcie GCIT upominki – niespodzianki.

Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Gdańskie questy są realizowane we współpracy z Muzeum Historycznym Miasta Gdańska.

Projekt realizowany w ramach działania "Przywracanie blasku Drodze Królewskiej w Gdańsku - rewitalizacja Ratusza Głównego Miasta i Dworu Artusa" dofinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 (Działanie 8.3 Materialne i niematerialne dziedzictwo kulturowe).

Realizacja projektu
-Realizacja projektu
Fot. Gdańska Organizacja Turystyczna