• 16.3 ºC  / 61.3 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Festiwal Smaków Food Trucków na Dolnym Mieście
Weekendy są po to, aby… jeść i korzystać z atrakcji, które będą na Was czekać na Festiwalu Smaków Food Trucków na RETRO Dolne Miasto!
A
A
Data modyfikacji: 04 września 2019 r.
FSFT Retro (1)
FSFT Retro (1)

 

Co? Festiwal Smaków Food Trucków na RETRO Dolne Miasto
Kiedy? sobota, 7.09.2019 r. 

O której? 14:00-22:00, 

Gdzie? Dolne Miasto, rejon ulic Reduta Wyskok i Kurza

 

Już w najbliższą sobotę odbędzie się wyjątkowa edycja Festiwalu Smaków Food Trucków w ramach wydarzenia RETRO Dolne Miasto. Obok tego eventu nie da się przejść obojętnie. Mobilne restauracje z daniami z całego świata oraz atrakcje, będą czekały na gdańszczan w rejonie ulic Reduta Wyskok i Kurzej.  

 

Jesteście fanami streedfoodowej klasyki czy cenicie sobie niebanalne smaki z całego świata? Mobilni kucharze robią, co mogą by rozkochać w sobie nawet najbardziej wymagające podniebienia. Wyróżniają ich autorskie przepisy, pasja i doskonałej jakości składniki. Festiwal to idealna okazja na kulinarną podróż dookoła świata. 

 

Na uczestników wydarzenia czekać będą owoce morza, pizza, panini, soczyste burgery, a także specjały kuchni wegetariańskiej i wegańskiej. Po sowitym posiłku przyjdzie czas na deser… hiszpańskie churrosy, lody tajskie, a może gofry? Brzmi fantastycznie! I jak smakuje! 

 

Jednak jedzenie to nie wszystko! Na wydarzeniu Retro Dolne Miasto będziecie mogli skorzystać z licznych atrakcji: koncerty, wyjątkowi goście, strefa dla najmłodszych i potańcówka. Pozytywne emocje gwarantowane! 

 

Zapraszamy na Festiwal Smaków Food Trucków w ramach RETRO Dolne Miasto. Czekamy na Was w sobotę 07.09.2019 od 14 do 22.

Więcej informacji TUTAJ.

Partnerzy:

RETRO Dolne Miasto

Fundacja Gdańska

 

Partnerzy medialni: 

gdansk.pl

trojmiasto.pl

 

Partner kulinarny: 

Dusiowa Kuchnia