• 21.1 ºC  / 69.9 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
Centrum Hewelianum wśród najlepszych atrakcji w Polsce!
Najpopularniejszy portal o rodzinnych podróżach – Dzieckowpodrozy.pl – właśnie opublikował listę TOP 30 rodzinnych atrakcji w Polsce. Wśród nominowanych znalazło się też Centrum Hewelianum z Gdańska. O ostatecznym wyniku Rankingu zdecydują internauci, którzy przy okazji mogą wygrać atrakcyjne nagrody. Zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu!
A
A
data publikacji: 02 stycznia 2017 r.

Ranking dzieckowpodrozy.pl
-Ranking dzieckowpodrozy.pl
Fot. Dzieckowpodrozy.pl

Turystyczna moda na Polskę nie ominęła również rodzinnych parków rozrywki czy atrakcji skierowanych przede wszystkim dla rodzin z dziećmi. Tylko w szczycie sezonu wakacyjnego w 2016 r., zainteresowanie atrakcjami dla dzieci było o 30 % większe niż w analogicznym okresie 2015 r. (źródło: Google Trends). Tendencję tą potwierdzają wyniki najważniejszych atrakcji w kraju np. Kopalnię Soli w Wieliczce tylko do początku grudnia odwiedziło 1 mln 500 tys. turystów wobec 1 mln 390 tys. przez cały rok 2015. Centrum Nauki Experyment w Gdyni podczas wakacji w 2016 r. odwiedziło 70 655 gości wobec 61 959 w 2015.

Oddaj swój głos na Centrum Hewelianum!

Rosnące zainteresowanie turystyką rodzinną obserwuje też portal www.dzieckowporozy.pl, który w 2016 r. odwiedziło niemal milion rodziców, poszukujących inspiracji na rodzinne weekendy czy wakacje. Redakcja portalu wybrała atrakcje, które cieszyły się największym zainteresowaniem internautów, tym samym nominując je do Rankingu najlepszych atrakcji dla dzieci w Polsce. Gdańsk reprezentuje Centrum Hewelianum. Ostateczne wyniki Rankingu zależą wyłącznie od głosów internautów. Właśnie wystartowało głosowanie online, w którym oprócz świetnej zabawy na uczestników czekają również atrakcyjne nagrody – olbrzymie zestawy klocków LEGO®. 10 atrakcji z największą ilością głosów zostanie zaprezentowanych w wiosenno-letnim wydaniu Magazynu Dzieckowpodrozy.pl, a laureat znajdzie się na jego okładce, dlatego tym bardziej warto wyrazić swoje wsparcie dla atrakcji z naszego miasta. Dowiedz się więcej o Centrum Hewelianum tutaj.

 Głosowanie trwa do 28 stycznia. Zapraszamy do zabawy i dziękujemy za każdy głos oddany na Centrum Hewelianum. 

Zagłosuj na Centrum Hewelianum