• 10.9 ºC  / 51.6 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Do biegu…, gotowi…, na zdrowie!
Wszystkich miłośników złotego trunku zapraszamy na niezwykły maraton. „Chmielaton v.4”, bo tak nazywa się impreza, odbędzie się już 6 i 7 października.
A
A
data publikacji: 25 września 2017 r.

Przed nami 4 edycja Chmielatonu
-Przed nami 4 edycja Chmielatonu
Fot. Chmielaton

Dlaczego maraton? A dlatego, że podczas zabawy (która jest przeznaczona jedynie dla dorosłych ma się rozumieć) trzeba będzie odwiedzić konkretne lokale i spróbować w nich piwa. Start – w dowolnie wybranym z miejsc wypisanych poniżej:

107
Cafe Absinthe
Cathead
Degustatornia
Fusy i Miętusy
Jopengasse
Labeerynt
Loft

Na początku otrzymamy specjalną kartę startową. Następnie odwiedzamy kolejne lokale (kolejność nie ma znaczenia), a w każdym zbieramy pieczątki. Za co otrzymamy stemple? Za picie piwa oczywiście! W każdym miejscu trzeba wypić co najmniej 1 małe piwo (można i normalne albo duże jeśli się odważycie i głowa Wam pozwoli :) ) Do zdobycia 8 pieczątek.

W tym roku organizatorzy uzupełnili trasę dwoma dodatkowymi punkami PIT-STOP za odwiedzenie których również otrzymuje się pieczątkę. Punkty te wydawać będą pieczątki analogicznie do pubów z tą różnicą iż zamiast piwa pokrzepią pysznym jedzeniem. Są to:


Kult Kebab
SurfBurger


Za zaliczenie wszystkich przystanków Chmielatonu, uczestnik dostaje KARTĘ MULTIPUBOWĄ, uprawniającą do 10% (lub 1pln) zniżki na piwo z beczki w każdym lokalu biorącym udział w Chmielatonie. Dodatkowo każdy, kto poza zebraniem wszystkich pieczątek z Pubów, zbierze też dwie pieczątki z Pit-stopów otrzyma w jednym z nich ZŁOTĄ KARTĘ CHMIELATONU uprawniającą (poza zniżkami w pubach), dodatkowo do zniżki 15% przez kwartał na jedzenie w Pit-stopach Chmielatonu.

Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

Już teraz zaczynajcie więc „przygotowania”. Powodzenia i dobrej zabawy!