• 21.3 ºC  / 70.3 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
Dołącz do drużyny Gdańskiej Organizacji Turystycznej i pomóż nam pomagać dzieciakom!
Biegasz? A może jeździsz na rowerze? Wystarczy nawet, że po prostu spacerujesz... Wiedz, że każdy Twój kilometr ma znaczenie dla podopiecznych Fundacji TVN „Nie jesteś sam”.
A
A
data publikacji: 24 czerwca 2016 r.

Gdańska Organizacja Turystyczna zaprasza do przyłączenia się do akcji POMOC MIERZONA KILOMETRAMI. Zachęcamy wszystkich do przyłączenia się do GOTowskiej grupy i wspieranie akcji, w której zbieramy pieniądze dla niepełnoprawnych ruchowo dzieci.

Jak można się zaangażować w akcję? Po prostu dołącz do akcji „Pomoc Mierzona Kilometrami” i razem z Gdańską Organizacją Turystyczną zbieraj kilometry, które potem zostaną wymienione na finansowe wsparcie dla dzieci niepełnosprawnych ruchowo!

Jeżeli posiadacie Państwo konto na Endomondo to wystarczy znaleźć drużynę Gdańska Organizacja Turystyczna a dla tych, którzy nie posiadają jeszcze konta jest to doskonały moment żeby założyć. Wystarczy wejść na stronę www.endomondo.com i się zarejestrować. 


#PMK Podaj dalej!


O akcji.

Pomoc Mierzona Kilometrami to ogólnopolska akcja społeczna, zainicjowana oraz realizowana przez T-Mobile Polska od 2013 roku. Sekretem sukcesu akcji jest połączenie trzech elementów – wykorzystania nowych technologii, pasji do bycia aktywnym oraz chęci do pomagania dzieciakom!

Dzięki akcji Pomoc Mierzona Kilometrami będąc aktywnym – robimy coś dla siebie, ale  równolegle pomagamy podopiecznym Fundacji TVN „Nie jesteś sam” w powrocie do formy!

Od pierwszej edycji akcji w aktywne pomaganie zaangażowało się tysiące Polaków, którzy
z roku na rok bili kilometrowe rekordy w szczytnym celu!
W 2013 Polacy wspólnie pokonali 40 milionów kilometrów, w kolejnym roku dystans wzrósł do 80 milionów km, aby w 2015 roku osiągnąć rekordowy poziom 115 milionów!