• -8.0 ºC  / 17.7 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Domek Visit Gdansk - odwiedź nas
Święta coraz bliżej. Najlepszy dowód? Trwający od 19 listopada bajkowy Jarmark Bożonarodzeniowy. Nie mogło tam zabraknąć ekipy Visit Gdansk z naszymi upominkami i słodkościami.
A
A
data publikacji: 17 listopada 2021 r.
264583_20181219_jarmark_bozonarodzeniowy_44_jerzy_pinkas_wwwgdanskpl.JPG

 

Jarmark Bożonarodzeniowy to wielka atrakcja za każdym razem kiedy się odbywa. Impreza z ubiegłego rok była niestety naznaczona widmem pandemii, ale teraz wydarzenie powraca – jeszcze większe i jeszcze lepsze.

Tradycyjne iluminacje, atrakcje i domki pełne świątecznych gadżetów to nieodłączna część jarmarku. Jednym ze stoisk będzie wyjątkowy domek o nawie „Fabryka prezentów Św. Mikołaja”. Łatwo do niego trafić , gdyż stanie przy Bramie Adwentowej, czyli w samym sercu jarmarku. To właśnie tam otrzymacie informacje o Gdańsku, ale także kupicie wspaniałe, gdańskie upominki takie jak kubki, pluszaki, słodkości i wiele, wiele innych kapitalnych rzeczy.

Co więcej, po raz pierwszy w domku znajdzie się centrum pakowania prezentów, gdzie każdy jarmarkowy upominek (nie tylko ten zakupiony u nas) będziecie mogli pięknie zapakować i przystroić. Zadba o to wykwalifikowana kadra, która z każdego prezentu uczyni wizualne cudeńko, idealne pod choinkę.

Oficjalna strona wydarzenia: https://bozonarodzeniowy.pl/