• 12.3 ºC  / 54.1 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Dzień Edukacji i Kariery na targach TRAKO 2019
To propozycja dla poszukujących nowych wyzwań zawodowych, uczniów zastanawiających się nad dalszą swoją edukacją oraz nauczycieli poszukujących nowych kierunków rozwoju uczniów oraz studentów wybierających specjalizację czy stawiających na pierwsze doświadczenia zawodowe.
A
A
Data modyfikacji: 20 września 2019 r.

 

Dzień Edukacji i Kariery to nie tylko promocja atrakcyjnych ofert pracy, praktyk i staży, ale również możliwość bezpośredniego kontaktu z potencjalnymi pracodawcami, rozmowa na temat wzajemnych oczekiwań i warunków ewentualnej współpracy. To także spotkania z ciekawymi ludźmi np. przekonującymi, że zawód maszynisty nie jest przypisany do mężczyzn oraz turniej wiedzy o kolei czy warsztaty doskonalące umiejętności korzystnego zaprezentowania się przed przyszłym pracodawcą i spacer Aleją Rekrutacji, podczas którego spotkać można doradców zawodowych.

Wszystkie te możliwości otwierają się 27 września podczas 13 Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO, najbardziej prestiżowego w Polsce spotkania branży transportu szynowego i drugich  co do wielkości oraz znaczenia targów kolejowych w Europie.

 Więcej o Dniu Edukacji i Kariery, oraz o  targach można się dowiedzieć na stronie www.trakotargi.pl.