• 13.3 ºC  / 55.9 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Dzień Otwarty w Sofitel Grand Sopot
Szukasz pomysłu na pracę? Chcesz sprawdzić nowe możliwości i rozwinąć swoją karierę? Lubisz kontakt z ludźmi i pracę pełną wrażeń? Hotele w Trójmieście czekają na ciebie z otwartymi… drzwiami! Już 6 kwietnia w hotelu Sofitel Grand Sopot dyrektorzy jak i pracownicy ośmiu hoteli trójmiejskich zdradzą wszystkie szczegóły i ciekawostki na temat pracy w hotelach. Na uczestników czekają też próbne rozmowy kwalifikacyjne – doświadczenie w branży niewymagane. Sprawdź, czy hotel to miejsce dla ciebie!
A
A
Data modyfikacji: 00 0000 r.
Projekt bez tytułu (15)

Praca w hotelu daje niemal nieograniczone możliwości rozwoju dla każdego, kto szuka pomysłów na siebie. Co więcej, wiele hoteli nie wymaga doświadczenia w zawodzie i jest otwarta na ludzi chcących zdobywać doświadczenie. Co czeka przyszłych kandydatów? Od pracy w obsłudze gościa, przez recepcję, służbę pięter, po kuchnię i restaurację. Ponadto możliwość wyjazdu czy transferów w ramach pracy to gratka dla każdego miłośnika podróży. Chcesz dowiedzieć się więcej? W trakcie Dnia Otwartego hotelarze zdradzą wszystkie sekrety, a każdy będzie mógł m.in. wziąć udział w próbnej rozmowie o pracę!

Dzień Otwarty – wszystko, co chcesz wiedzieć o pracy w hotelu

Dla wszystkich chętnych, już 6 czerwca od godz. 8:00 Sofitel Grand Sopot otwiera drzwi w ramach wspólnej inicjatywy 8 hoteli z Trójmiasta. Każdy, kto odwiedzi hotel będzie mógł zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy z wszystkich obiektów, które dołączyły do przedsięwzięcia. Wśród nich są: Mercure Gdańsk Stare Miasto, Mercure Gdańsk Posejdon, Mercure Gdynia Centrum, Novotel Gdańsk Marina, Novotel Gdańsk Centrum, ibis Gdańsk Stare Miasto, Sofitel Grand Sopot oraz Rezydent Sopot MGallery.

– Nasze wydarzenie to dzień otwarty właściwie całej branży hotelarskiej, w trakcie którego każdy będzie mógł zerknąć za kulisy codziennej pracy w hotelu. Tym samym, chcemy by wszyscy, którzy zastanawiają się nad wyborem tego zawodu, mogli faktycznie zobaczyć, jak wyglądają obowiązki od kuchni. Hotelarstwo to branża ludzi, więc każdy znajdzie w niej coś dla siebie – zarówno osoby z dużym doświadczeniem, jak i ci, którzy dopiero będą je zdobywać. Co więcej, w trakcie Dnia Otwartego każdy będzie mógł sprawdzić się podczas rozmowy kwalifikacyjnej na wybrane stanowisko – podkreśla Joanna Kaszubowska, Dyrektor Generalna Sofitel Grand Sopot.

Hotelarstwo – przygoda dla każdego

Hotelarstwo jest dobrym wyborem dla wszystkich, którzy lubią kontakt i pracę z innymi ludźmi. Każdy dzień w hotelu jest inny i gwarantuje wiele ciekawych przeżyć czy doświadczeń. Co więcej, by rozpocząć swoją przygodę z zawodem, dzisiaj nie jest wymagane doświadczenie. W hotelach odnajdą się ci którzy szukają pracy na dłużej lub spróbowania swoich sił na jeden sezon. A szans na rozwój i zdobycie kompetencji jest mnóstwo.

Każdy pracownik hotelu potwierdzi, że w jego karierze nie było nigdy takiego samego dnia. Goście, a co za tym idzie ich potrzeby, zmieniają się jak w kalejdoskopie, dlatego pracownicy hotelu nieustannie nabywają nowych kompetencji. Każdy dzień niesie nowe przeżycia. Co więcej hotele wspierają pracowników w rozwoju kariery, którym oferujemy szeroki wachlarz szkoleń i warsztatów. Niejednokrotnie zdarza się też, że pracownicy zmieniają miejsce pracy czy podróżują w różne zakamarki świata, więc to także opcja dla pasjonatów turystyki – dodaje Joanna Kaszubowska, Dyrektor Generalna Sofitel Grand Sopot.

Przez cały dzień na kandydatów czekają dyrektorzy i managerowie, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania i uchylą kulisów pracy w zawodzie. Dzięki temu, każdy będzie mógł poczuć się, jak w trakcie dnia próbnego. W przestrzeni hotelu na specjalnych stanowiskach czekają pokazy poświęcone wybranym profesjom, jak np. pracy na kuchni czy w restauracji, serwisu kelnerskiego, bądź recepcji. Swoje sekrety zdradzą też pracownicy służby pięter i room service, wspominając o typologii pokojów i związanej z nimi obsługi.

Hotele, które przyłączyły do wydarzenia, przygotowały także stanowiska dla osób z Ukrainy z niezbędnymi informacjami dotyczącymi możliwości pracy i ofert każdego z obiektów. Wszystko po to, by pokazać, że świat hoteli to doskonałe miejsce dla każdego na odbycie ekscytującej przygody zawodowej na lata.

Dzień Otwarty odbędzie się w środę, 6 kwietnia w godz. od 8:00 do 19:00 w Sofitel Grand Sopot. Zapraszamy wszystkich do udziału w wydarzeniu, hotelarstwo czeka właśnie na ciebie!

Zapraszamy na naszą stronę www.karierawhotelarstwie.pl