• 18.1 ºC  / 64.5 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
Ekskluzywne PRALINY GDAŃSKIE dołączają do linii gdańskich słodyczy!
Gdańska Organizacja Turystyczna we współpracy z fabryką czekolady „Bałtyk” oraz artystką malarką Magdą Benedą stworzyła nowe, ekskluzywne PRALINY GDAŃSKIE. Uzupełnią one linię gdańskich słodyczy o nazwie SMAK TRADYCJI.
A
A
data publikacji: 24 listopada 2017 r.

Nowość - ekskluzywne praliny w ofercie GOT!
-Nowość - ekskluzywne praliny w ofercie GOT!
Fot. GOT

Czekolady mleczne i gorzkie, o smaku Marcepana i Whisky & Coffee,  praliny albo  karmelki.  O różnych kształtach i smakach. Niezwykle popularne wśród turystów oraz mieszkańców Gdańska.

Teraz dołącza do nich niezwykle ekskluzywna wersja PRALIN GDAŃSKICH. W czarnym pudełeczku, które okalają złote, gdańskie kamieniczki znajduje się 9 pralin o smaku Advocat.  Z każdą zjedzoną praliną odsłania się wyjątkowy widok Gdańska.

  –Tym razem postawiliśmy na tradycję połączoną z elegancją. Ten produkt jest idealny dla najbardziej wymagających turystów zarówno indywidualnych, jak i biznesowych. Będzie z pewnością doskonałym prezentem z podróży,  a także wyjątkową pamiątką dla biznesowych gości. –   mówi Łukasz Wysocki, Prezes Gdańskiej Organizacji Turystycznej.

Gdańskie Słodycze można kupić  w punktach Informacji Turystycznej w Gdańsku:

  • Gdańskie Centrum Informacji Turystycznej, ul. Długi Targ 28/29 Gdańsk
  • Informacja Turystyczna i Lotniskowa w Porcie Lotniczym im. Lecha Wałęsy w Gdańsku-Rębiechowie, ul. Słowackiego 200
  • Punkt Informacji Turystycznej w dworcu PKP,  ul. Podwale Grodzkie 8

Praliny Gdańskie  będą dostępne w sklepie on-line już od dziś, natomiast od 2 grudnia słodycze będą dostępne na Jarmarku Bożonarodzeniowym, w punkcie Informacji Turystycznej, Gdańskiej Organizacji Turystycznej.

Zapraszamy także do zamawiania produktów poprzez zamówienia wysyłane na adres mailowy got@visitgdansk.com oraz przez sklep internetowy sklep.visitgdansk.com

Czekamy na Państwa i … życzymy smacznego!