• 18.8 ºC  / 65.9 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
Eksperci doceniają Kartę Turysty!
Polska Organizacja Turystyczna przyznała gdańskiej Karcie Turysty swoją rekomendację. „Ważny wkład w rozwój ruchu turystycznego, podniesienie atrakcyjności regionu i promocja”, to tylko niektóre zalety Karty jakie wymienia prezes POT.
A
A
data publikacji: 07 listopada 2016 r.

Karta Turysty
-Karta Turysty
Fot. Fot. Dariusz Kwidziński

Karta Turysty - rekomendowana przez Polską Organizację Turystyczną!

Karta Turysty to doskonały sposób na poznanie miasta. Jeden z najważniejszych produktów Gdańskiej Organizacji Turystycznej zyskuje coraz większą popularność. Turyści chętnie sięgają po Kartę, gdyż ta pozwala na poznanie miasta w bardzo wygodny sposób, a przy tym oferuje szereg zniżek i bezpłatnych wejść do najważniejszych obiektów. Te zalety zostały dostrzeżone przez Polską Organizację Turystyczną, która udzieliła temu produktowi swojej rekomendacji. Podkreślono również ogromny potencjał rozwojowy karty. Rozwiązania które zastosowano, mogą służyć przy wprowadzaniu podobnych kart także w innych miastach Polski.

Warto przypomnieć, że w maju Gdańska Organizacja Turystyczna zaprezentowała zupełnie nową odsłonę Karty Turysty opartą o technologię NFC, czyli nowoczesny system przesyłania informacji. Karta jest dostępna w wariantach „Rodzinnym”, „Zwiedzanie” oraz „Dla aktywnych”, w zakresie 24, 72 lub 120 godzin. Można ją także doładować biletem maetropolitalnym, a samego zakupu karty dokonać zarówno tradycyjnie, w punktach informacji turystycznej, jak i przez internet.

Szczegóły dotyczące karty znajdują się na: www.visitgdansk.com

Zobacz Kartę Turysty w akcji!

Materiał zrealizowany dzięki www.gdansk.pl