• 5.6 ºC  / 42.0 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Ferie w Gdańsku – last minute!
Ferie w pełni, a Wy nie macie jeszcze pomysłu jak je spędzić? W Gdańsku nie brakuje miejsc, które z pewnością warto odwiedzić i świetnie się bawić ! Każdy z pewnością znajdzie tu coś dla siebie! Atrakcje zaplanowane są dla rodzin z dziećmi, studentów i uczniów oraz grup zorganizowanych. Mamy dla Was kilka propozycji, dzięki którym możecie aktywnie spędzić czas, wykazać się kreatywnością i wziąć udział w oryginalnych warsztatach.
A
A
data publikacji: 25 stycznia 2017 r.

16-27 stycznia 2017

Ferie w Europejskim Centrum Solidarności- ZIMA W STOCZNI

Ferie w ECS
-Ferie w ECS
Fot. www.gdansk.pl

ECS przygotował wiele atrakcji dla grup zorganizowanych. Jedną z nich są warsztaty poświęcone są dla grupy wiekowej 6-12 lat, mają na celu rozwijać umiejętności artystyczne oraz pobudzić najmłodszych do kreatywnego myślenia. Przygotowane są zajęcia, na których najmłodsi będą mogli cofnąć się w czasie o 30 lat. Na tej podstawie zobaczą jak będą wyglądać i funkcjonować w przyszłości. Będą też zajęcia, które mają pobudzić wyobraźnię i stworzyć własną bajkę.

Więcej dowiecie się tutaj.


16 stycznia – 24 luty 2017

Ferie zimowe na FUN ARENIE

Fun Arena
-Fun Arena
Fot. www.gdansk.pl

Bursztynowy stadion gwarantuje niezapomnianą zabawę w największym parku rozrywki w Trójmieście. Na odwiedzających czekają takie atrakcje jak zabawa w parku trampolin, painball, pokoje ucieczek, gokarty i wiele innych atrakcji.  Przygotowany jest też  specjalny pakiet ”all in one” dla posiadaczy legitymacji szkolnej bądź studenckiej. Organizowane są również półkolonie dla dzieci od 4 roku życia.

Więcej informacji tutaj.


16- 29 stycznia 2017

Loopy's World

Loopy's World
-Loopy's World
Fot.

W Loopy's World w czasie ferii otwarte będzie specjalne Biuro Detektywistyczne „Zwierzaki i Dzieciaki”. W harmonogramie na każdy dzień przygotowana jest inna tajemnica do odkrycia. Zagadki i łamigłówki przygotowane są dla dzieci w każdym wieku. Każdy z uczestników będzie miał możliwość wczuć się w rolę Sherlocka Holmesa.

Szczegóły tutaj.


16-27 stycznia 2017

MOSiR Gdańsk

MOSiR Gdańsk
-MOSiR Gdańsk
Fot. www.gdansk.pl

Podczas ferii warto skorzystać z atrakcji jakie przygotował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gdańsku. Jednym z punktów programu jest „Basen za zeta”. Dzieci i młodzież szkolna w wieku 7-16 lat, będą mogły skorzystać z basenu na gdańskim Chełmie, przy ul. Chałbińskiego 13, za symboliczną opłatą 1 zł. Jest też przygotowana specjalna oferta dla rodzin z dziećmi – „ RODZINNE PŁYWANIE”.

Więcej informacji tutaj.


17 -20 oraz 24-27 stycznia 2017

Ferie zimowe na Grodzisku w Sopocie

Grodzisko w Sopocie
-Grodzisko w Sopocie
Fot.

To jeden ze sposobów miłego i kreatywnego spędzenia wolnego czasu w okresie ferii zimowych. Na miejscu czeka nas wiele atrakcji dla rodzin, grup zorganizowanych czy osób indywidualnych min.  Warsztaty edukacyjne, garncarskie, nauka strzelania z łuku, ognisko jak i wiele innych rozrywek.

Więcej szczegółów na temat wydarzenia tutaj.


31 stycznia- 15 luty

Centrum Hewelianum

Centrum Hewelianum
-Centrum Hewelianum
Fot. www.gdansk.pl

Centrum Hewelianum gwarantuje górę atrakcji! Na każdy dzień ferii przygotowane są specjalne warsztaty naukowe i science show. W programie nie zabraknie też wystaw stałych i zajęć w „Laboratorium Pana Kleksa”. Na odwiedzających czekać będą nowi mieszkańcy Hewelianum, czyli Ping i Pong, którzy wprowadzą w świat robotyki młodych słuchaczy. Na miejscu zaplanowanych jest jeszcze dużo innych atrakcji, każdy znajdzie coś dla siebie!

Szczegóły tutaj.