• 17.9 ºC  / 64.2 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Festiwal Smaków Food Trucków
Zakończenie sezonu food truckowego już 27 i 28 października na parkingu przy Galerii Metropolia! To ostatnie spotkanie z food truckami przed nadejściem zimy. Do Gdańska przyjedzie ponad 20 mobilnych restauracji.
A
A
Data modyfikacji: 22 października 2018 r.
Festiwal Smaków Food Trucków
Festiwal Smaków Food Trucków

Najbliższe spotkanie będzie już dwunastą edycją Festiwalu Smaków Food Trucków. Po raz kolejny mieszkańcy Pomorza będą mieli możliwość spróbowania autorskich smakołyków z różnych stron świata. Organizatorzy zaprosili do udziału w wydarzeniu ponad 20 food trucków.
 
Wydarzenie jest okazją do wielkiej kulinarnej podróży po krajach i kontynentach niemalże całego świecie. To także świetny pomysł na spędzenie jesiennego weekendu wraz z rodziną i przyjaciółmi. Oprócz szerokiego wachlarza dań na uczestników festiwalu czekać będą:
- strefa gier planszowych,
- zawody kulinarne,
- gra terenowa,
- strefa dla dzieci,
- kino 9D,
- strefa chillout’u z muzyką.

Tradycyjnie już zostanie nadany tytuł Najsmaczniejszego Food Trucka Festiwalu, którego wybiorą sami uczestnicy imprezy – liczy się każdy głos!
To już ostatni Festiwal Smaków Food Trucków w tym roku! Nie może Was zabraknąć!

Więcej informacji, w tym opisy food trucków oraz konkursy z nagrodami na stronie wydarzenia.

Co? Zakończenie sezonu food truckowego w Gdańsku
Kiedy? 27 i 28 października 2018
Gdzie? Galeria Metropolia, Gdańsk

Partnerzy:
Galeria Metropolia
Browar Amber

Partnerzy medialni:
Trojmiasto.pl
Radio Gdańsk
Visitgdansk

O festiwalu


Festiwal Smaków Food Trucków to ogólnopolskie wydarzenie kulinarne, jeden z największych zlotów food truckowych w Polsce organizowanych od 2014 r. W festiwalu udział biorą food trucki z całej Polski. Organizatorzy dobierają wystawców pod kątem jakości oferowanych dań oraz różnorodności menu. Ideą festiwalu jest promowanie street foodu oraz jedzenia w duchu "slow", inspirowanego kulturą i smakami różnych krajów świata. Więcej informacji na www.festiwalsmaku.com.pl.