• 13.4 ºC  / 56.1 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Festiwal Smaków Food Trucków w Gdańsku
Festiwal Smaków Food Trucków od wielu lat organizuje pyszne wydarzenia na terenie Trójmiasta. Jesienna edycja 2022 odbędzie się 24 i 25 września na terenie Forum Gdańsk. Blisko dwadzieścia food trucków zabierze gości w kulinarną podróż dookoła świata.
A
A
Data modyfikacji: 00 0000 r.
Gdańsk Forum FSFT

 Jakie smaki będą czekać na najbliższej edycji? Gruzińskie chinkali, meksykańskie burrito, ukraińskie pielmieni i węgierskie langosze. Brzmi dobrze? A to dopiero początek. Nie zabraknie klasyków, czyli soczystych burgerów, belgijskich frytek czy kanapek z szarpaną wieprzowiną. Oczywiście będą też pyszne desery, m.in. hiszpańskie churrosy z gorącą nutellą lub świeże, cieplutkie donuty! Informacje
o kolejnych food truckach publikowane są na stronie wydarzenia na FB: XXI Festiwal Smaków Food Trucków w Gdańsku.

Festiwal Smaków Food Trucków to nie tylko dużo pysznego jedzenia, ale też atrakcje dodatkowe. Starszych i młodszych zapraszamy do udziału w grze terenowej oraz do głosowania na najsmaczniejszego food trucka wydarzenia. Na najmłodszych czekać będzie strefa z kolorowankami.

Na wydarzenie warto zabrać rodzinę, przyjaciół i wspólnie posmakować tych wszystkich pyszności! Na goście czekać będzie strefa konsumpcyjna oraz strefa chill z leżaczkami i muzyką. Warto odwiedzić 21. edycję wydarzenia bo kolejna dopiero w 2023!

Więcej smacznych informacji i konkursy znajdują się na stronie wydarzenia.


Najważniejsze informacje:

Co? XXI Festiwal Smaków Food Trucków w Gdańsku
Gdzie? Forum Gdańsk - dziedziniec
Kiedy? 24 i 25 września
O której? Sobota 12:00-21:00, niedziela 12:00-20:00

Organizatorzy:
Festiwal Smaków Food Trucków

Forum Gdańsk

 

Partner:
Browar Amber