• -0.4 ºC  / 31.3 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Free Time Festiwal
Jak twórczo i przyjemnie spędzać wolny czas? Dokąd pojechać na wakacje? Jakich miejsc nie można pominąć? Odpowiedzi, między innymi, na te pytania będzie można odnaleźć podczas Free Time Festiwal, 7-8 kwietnia w Międzynarodowych Targach Gdańskich.
A
A
data publikacji: 21 marca 2018 r.

-
Fot.

Festiwal łączy kilka uzupełniających się wydarzeń: Festiwal Turystyki i Czasu Wolnego, Bike Festiwal, Kajak Expo, Debiuty i Mistrzostwa Polski: Fit-Kid & Fitness Aerobic, Festiwal Smaków Food Trucków, Ogrodowe Kreacje.

Wydarzenie adresowane jest do osób lubiących aktywny i zdrowy styl życia, w tym do rodzin z dziećmi, poszukujących nietypowych i ciekawych atrakcji turystycznych, kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych.

Fantastyczna frekwencja (ponad 20 tysięcy gości w 2017 r.), doskonała atmosfera, widowiskowe pokazy - między innymi trialu rowerowego czy kajakowego freestyle’u, mnóstwo konkursów, zabaw i aktywności sportowych, pozytywne komentarze uczestników i Wystawców - potwierdzają sukces i potencjał wydarzenia.

W tym roku organizatorzy spodziewają się jeszcze większej ilości atrakcji. Dodajmy tylko, że w roku 2017 w Festiwalu udział wzięło aż 250 wystawców. Z ich ofertą można się było zapoznać na 18.000 m2.

Wstęp wolny! 

Informacje ogólne (354.68 KB)

Szczegółowy program (356.14 KB)

Zapraszamy także do współpracy z Gdańską Organizacją Turystyczną przy tworzeniu stoiska ofertowego. Szczegóły TUTAJ.