• 13.6 ºC  / 56.4 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Free Time Festiwal 2019
Pierwszy weekend kwietnia to czas ważnego i dużego wydarzenia dla branży turystycznej. Zaledwie tydzień po konferencji Nowe Trendy w Turystyce, 6 i 7 kwietnia w AmberExpo odbędzie się Free Time Festiwal 2019.
A
A
Data modyfikacji: 03 czerwca 2019 r.
free time festival 2019

 

Free Time Festiwal 2019 to wydarzenie, w formule dwudniowego, weekendowego festiwalu, bank pomysłów, jak twórczo i przyjemnie spędzać czas wolny.

To impreza adresowana do ludzi aktywnie i twórczo spędzających czas, rodzin z dziećmi, poszukujących nietypowych i ciekawych atrakcji turystycznych, kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych. To dynamiczne, nowoczesne wydarzenie, które w jednym miejscu i czasie łączy kilka uzupełniających się projektów.

Fantastyczna frekwencja, doskonała atmosfera, widowiskowe pokazy, mnóstwo konkursów, zabaw i aktywności sportowych, pozytywne komentarze uczestników i podziękowania od Wystawców – to wszystko składa się na popularność tego wydarzenia.

Na 15.000 metrów kwadratowych powierzchni znajdziemy ponad 1000 ofert! Do tego 10 stref klimatycznych i ok. 20.000 gości! Warto się tam wybrać – to kapitalne wydarzenie nie tylko dla zdeklarowanych podróżników.

Więcej o Free Time Festiwal