• 15.5 ºC  / 59.9 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
Gdańsk i Pomorze zapraszają łodzian!
Ostatni weekend w Łodzi upłynął pod znakiem Pomorza i Gdańska. Stanowisko Gdańskiej Organizacji Turystycznej w centrum handlowym „Manufaktura” odwiedziły setki osób!
A
A
data publikacji: 09 maja 2016 r.

W ramach inicjatywy Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, w stolicy województwa łódzkiego promowało się kilkanaście miejsc, wśród nich także Gdańsk. Miejsca noclegowe i kwestie dojazdu były najczęściej pojawiającymi się tematami. Dwójka pracowników GOT na bieżąco udzielała informacji i wydawała materiały (ponad 500 sztuk map i przewodników!). Zwłaszcza mapki centrum Gdańska i Wyspy Sobieszewskiej cieszyły się ogromnym powodzeniem. Często pojawiały się miłe słowa na temat niezwykłej urody naszego miasta i liczne deklaracje odwiedzin, zarówno od osób które jeszcze nas nie odwiedziły, jak i od tych, którym gród Neptuna nie jest obcy.

Pozostali partnerzy zachwalali swoje atrakcje, takie jak m.in. Zamek w Malborku, Faktoria w Pruszczu Gdańskim czy kurorty nadmorskie. Wszystko złożyło się na kompletną ofertę całego regionu.

Warto zaznaczyć, że dzięki połączeniu autostradą A1, od kilku lat mieszkańcy Łodzi mogą dotrzeć autem do Gdańska w zaledwie 3,5 godziny!

Raz jeszcze zapraszamy!