• 1.9 ºC  / 35.3 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Gdańsk jedzie nad Odrę
A dokładniej do Szczecina, na Wały Chrobrego. 12 i 13 maja, będziemy promować Gdańsk podczas „Pikniku nad Odrą”. Przygotowaliśmy dla Was konkursy oraz mnóstwo informacji o Gdańsku. Spotkajmy się nad Odrą!
A
A
data publikacji: 08 maja 2018 r.Piknik nad Odrą to duże wydarzenie, w ramach którego odbywają się najliczniej odwiedzane targi turystyczne w Polsce – Market Tour. W zeszłym roku w Pikniku udział wzięło ponad 50.000 osób! Goście przybywali tłumnie zarówno z Polski, jak i z nieodległych Niemiec.  Mogli odwiedzić stoiska 200 wystawców. Targom towarzyszą liczne wydarzenia dodatkowe: targi żywności i produktów ekologicznych, festyn rodzinny, festiwal foodtrucków, festiwal piw regionalnych, prezentacje, konkursy z nagrodami, a także występy artystyczna, a nawet… wesołe miasteczko.

Gdańska Organizacja Turystyczna na swoim stoisku, będzie oczywiście zachęcała do spędzenia czasu w Grodzie Neptuna. Każdy kto nas odwiedzi uzyska informacje o Gdańsku i jego atrakcjach, ale także o imponującym kompleksie Nautilus (TUTAJ przeczytacie o nim więcej). Będzie można również wziąć udział w licznych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

Partnerami wydarzenia są: Urząd Miejski w Gdańsku, Arena Gdańsk, Hello Poland, PFI Future i AmberExpo, Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa oraz Hotel Sadova.