• 19.0 ºC  / 66.1 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
Gdańsk zaprasza Bydgoszcz – już w najbliższy weekend!
A
A
data publikacji: 16 czerwca 2016 r.

Naszyjniki z bursztynowymi elementami
-Naszyjniki z bursztynowymi elementami
Fot. foto www.visitbydgoszcz.pl

Sobota i niedziela, czyli 18 i 19 czerwca, będą dla wszystkich mieszkańców Bydgoszczy (i nie tylko) doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą turystyczną Gdańska. Wszystko w ramach kolejnej edycji akcji „Gdańsk zaprasza Bydgoszcz”.

Miejsce wydarzenia to tradycyjnie najbardziej reprezentacyjna część Bydgoszczy – Stary Rynek. Stanowisko Gdańska będzie można odwiedzać w sobotę, w godzinach 12.00-20.00,
a w niedzielę od 12.00 do 19.00. Czego mogą spodziewać się odwiedzający?

Namiot Gdańska będzie widoczny z pewnością już z daleka! A w nim mnóstwo atrakcji. Najmłodsi miło spędzą czas w kąciku dziecięcym prowadzonym przez zawodowych animatorów - w programie m.in. kolorowanki, rysowanie i malowanie buziek !
Z kolei starsi, z racji trwających Mistrzostw UEFA Euro 2016, będą mogli spróbować swoich sił w popularnych „piłkarzykach”, na specjalnie oznakowanym stole VisitGdansk.

Zapraszamy także do wzięcia udziału w licznych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. Jeden z nich będzie polegał na zrobieniu sobie zdjęcia z Gdańskiem w tle, które będzie można znaleźć na jednej ze ścian naszego namiotu. Wystarczy wrzucić swoje zdjęcie np. na facebooka z hasztagami: #visitgdansk oraz #kartaturysty, a następnie zaprezentować taki wpis obsłudze, aby otrzymać upominek związany z Gdańskiem.

Oprócz tego nie zabraknie materiałów informacyjnych i gadżetów poświęconych Gdańskowi. Wszystkie doskonale poszerzą wiedzę na temat Grodu nad Motławą.

Spędzimy w Bydgoszczy dwa dni. Dla nas to kolejna okazja do poznania tego wspaniałego miasta. Zobaczcie co będziemy robić.

Hotele SPA
-Hotele SPA
Fot. foto www.visitbydgoszcz.pl


Serdecznie zapraszamy!