• 1.1 ºC  / 34.0 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Gdańsk zaprasza w Olsztynie – już w weekend 27-28 maja!
Sobota i niedziela, czyli 27 i 28 maja, będą dla wszystkich mieszkańców Olsztyna (i nie tylko) doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą turystyczną Gdańska i wygrania fantastycznych nagród. Wszystko w ramach kolejnej edycji akcji „Gdańsk zaprasza”.
A
A
data publikacji: 23 maja 2017 r.

Gdańsk Zaprasza Olsztyn!
-Gdańsk Zaprasza Olsztyn!
Fot. GOT


Miejsce wydarzenia to najbardziej reprezentacyjna część Olsztyna – Rynek Starego Miasta. Stanowisko Gdańska będzie można odwiedzać w godzinach 12.00-20.00. W ten sposób chcemy zachęcić mieszkańców (i gości) Olsztyna do wybrania Gdańska jako miejsca na urlop, wyjazd integracyjny czy weekendową wyprawę.

Czego mogą spodziewać się odwiedzający?

Na naszym stoisku czeka mnóstwo atrakcji! Najmłodsi miło spędzą czas w kąciku dziecięcym prowadzonym przez zawodowych animatorów - w programie m.in. gra w piłkarzyki, rzutki i mata do gry w klasy. W sobotę zapraszamy dodatkowo na malowanie buziek, a w niedzielę przekonamy się jakie fantazyjne kształty można uzyskać skręcając baloniki.

Tych nieco starszych z pewnością zainteresuje konkurs z bardzo atrakcyjnymi nagrodami. Do wygrania jeden pobyt 3-dniowy i jeden 2-dniowy w jednym z najlepszych hoteli w Gdańsku: Mercure Stare Miasto! Co więcej, w każdym pakiecie kolacja dla 2 osób w wyśmienitej restauracji Gdański Bowke. Na czym polega zabawa?

Trzeba będzie pobrać aplikację HUNTLY na swojego smartfona, a następnie wybrać i zagrać w grę VISIT GDANSK. Pobierz aplikację.

Wygraj Weekend w Gdańsku
-Wygraj Weekend w Gdańsku
Fot. Gdańska Organizacja Turystyczna

Tutaj znajdują się reguły: Zasady gry (233.05 KB)

A to nie koniec nagród! Do wygrania jeszcze vouchery do Klubogalerii Bunkier, Akwarium w Gdyni, Europejskiego Centrum Solidarności oraz słodycze Fabryki Czekolady Bałtyk.

W ramach konkursu będzie także można otrzymać vouchery na Kartę Turysty – niezwykle praktyczne narzędzie, które ułatwi poznanie Gdańska i pozwoli ograniczyć koszty. Karta gwarantuje nam szereg zniżek oraz bezpłatnych wejść do najważniejszych obiektów w mieście a także rabat w wybranych restauracjach i bilet komunikacyjny (po doładowaniu).

Oprócz tego nie zabraknie materiałów informacyjnych i gadżetów poświęconych Gdańskowi. Wszystkie doskonale poszerzą wiedzę na temat Grodu nad Motławą.

A przy okazji... Potraficie rozwiązać ten rebus?

REBUS :)
-REBUS :)
Fot. GOT

Serdecznie zapraszamy!