• 11.0 ºC  / 51.9 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
Gdańsk zawsze w modzie!
Tym razem takie hasło można traktować zupełnie dosłownie. Gdańska Organizacja Turystyczna rozpoczęła sprzedaż wyjątkowej, gdańskiej kolekcji bluz i koszulek firmy Diverse.
A
A
data publikacji: 27 lipca 2016 r.

Do szerokiej gamy pamiątek oferowanych w Gdańskim Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Długi Targ 28/29, dołączyły bardzo atrakcyjne bluzy i koszulki. Wyróżnia je motyw Gdańska, co sprawia, że możemy ubrać się modnie, a jednocześnie nosić na sobie pamiątkę z wizyty w Gdańsku. Wśród nadruków znajdują się najbardziej znane w Gdańsku miejsca, m.in. stoczniowe dźwigi, Żuraw oraz Pomnik Poległych Stoczniowców. Wysoką jakość ubrań gwarantuje producent, firma Diverse.

gdn1
-gdn1
Fot. Diverse

„Do gdańskich czekolad, pralinek, kubków i innych pamiątek dołączają nietuzinkowe koszulki i bluzy. To doskonałe uzupełnienie gamy produktów i nowa, ciekawa pamiątka”, mówi prezes Gdańskiej Organizacji Turystycznej Łukasz Wysocki.

gdn2
-gdn2
Fot. Diverse

Koszulki występują w różnych wersjach i wzorach. Ceny damskich zaczynają się od 19.99 PLN a męskich od 59.99. Bluzy są dostępne w rozmiarach męskich i kosztują 79.99 PLN.

gdn3
-gdn3
Fot. Diverse

Ubrania polecamy nie tylko turystom, ale wszystkim miłośnikom naszego miasta!