• 22.5 ºC  / 72.4 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
Gdańska linia słodyczy z nowym produktem na lato!
Truskawkowo-śmietankowe, porzeczkowo-śmietankowe i pomarańczowo-śmietankowe - to smaki nowych, owocowych karmelków, które właśnie debiutują w gdańskiej linii słodyczy. Jest to wyjątkowa, słodka propozycja na lato dla wszystkich miłośników Gdańska.
A
A
data publikacji: 25 maja 2016 r.

 Owocowe karmelki dołączają do cieszących się nieustanną popularnością naszych gdańskich czekolad i pralin   – mówi Łukasz Wysocki, Prezes Gdańskiej Organizacji Turystycznej –   Letnia edycja projektu „Słodki Gdańsk”, to kontynuacja współpracy Gdańskiej Organizacji Turystycznej z ZPC Bałtyk oraz artystką, malarką Magdą Benedą. Cieszymy się, że wspólnie możemy rozwijać gdańską linię słodyczy i poprzez tę współpracę promować Gdańsk w tak unikalny sposób  – dodaje Łukasz Wysocki, Prezes GOT.


Słodki Gdańsk
-Słodki Gdańsk
Fot. Jerzy Pinkas

Wyjątkowa edycja letnich smaków, to doskonała pamiątka z Gdańska, którą można zabrać ze sobą w każdy zakątek świata.

–  Chcieliśmy, aby Gdańsk kojarzył się ze słodkim latem nad Bałtykiem. Stąd pomysł, aby dotychczasową, czekoladową linię gdańskich słodyczy wzbogacić o owocowe karmelki. W wyjątkowym pudełku z obrazem Magdy Benedy kryją się przepyszne połączenia owocowo-śmietankowe, wśród których są smaki truskawki, porzeczki i pomarańczy. To idealna propozycja na letnie przechadzki i wycieczki, a także słodka, wakacyjna  pamiątka z Gdańska– mówi Konrad Mickiewicz, Prezes Zarządu ZPC Bałtyk

– Wakacyjne wspomnienia są jak obrazy. Jeśli dodamy jeszcze do nich smaki, to z pewnością zapamiętamy je na długie lata. Mam nadzieję, że "Słodki Gdańsk" tak właśnie zapisze się w pamięci zarówno Gdańszczan, jak i turystów odwiedzających nasze miasto – mówi Magda Beneda.


Smaki Gdańska
-Smaki Gdańska
Fot. Jerzy Pinkas

Wszystkie produkty z linii „Słodki Gdańsk” można kupić w punktach Informacji Turystycznej w Gdańsku. W Gdańskim Centrum Informacji Turystycznej ul. Długi Targ 28/29, Gdańsk 80-830 , w Informacji Turystycznej w tunelu przy Dworcu Głównym PKP i w punkcie Informacji Turystycznej na gdańskim Lotnisku. Dostępne są także poprzez stronę internetową www.sklep.visitgdansk.com. Ich cena, to 10 pln.

Link do sklepu: http://sklep.visitgdansk.com/pl/14-slodkie-gdanskie-upominki