• 13.4 ºC  / 56.1 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Gdańska Organizacja Turystyczna wyróżniona!
Aż 2 nagrody w przeciągu jednego dnia otrzymała Gdańska Organizacja Turystyczna. Zdobyliśmy główną nagrodę w kategorii „Innowacja w turystyce 2018” za Systemy Kart Gdańska, a także medal PTTK za pomoc i współpracę.
A
A
Data modyfikacji: 29 października 2019 r.
nagrody

 

Jury doceniło System Gdańskich Kart prowadzony przez GOT. Uznanie zdobył zarówno nasz sztandarowy projekt - Karta Turysty, jak i Gdańska Karta Mieszkańca. Ta pierwsza jest znaczącym ułatwieniem dla wszystkich chcących poznać Gdańsk. Koncentruje w sobie liczne zniżki i darmowe wejścia do najbardziej turystycznych obiektów, ale także do innych miejsc jak np. restauracji. Pozwala oszczędzić czas i pieniądze, nic więc dziwnego, że z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Tylko w tym roku GOT sprzedał już prawie 6 000 kart.

Gdańska Karta Mieszkańca jest z kolei skierowana do Gdańszczan i Gdańszczanek, którzy dzięki jej szerokiej ofercie spędzania wolnego czasu oraz licznym rabatom, zniżkom i darmowym wejściom do obiektów i na wydarzenia, pozwala mieszkańcom lepiej poznać ich własne miasto.

Co więcej GOT otrzymał od Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka gratulacje za 10. edycję konferencji Nowe Trendy w Turystyce.

Dodajmy, że data gali związana była z obchodzonym 27 września Światowym Dniem Turystyki.

Wisienką na tak słodkim torcie były wyrazy uznania potwierdzone przyznaniem okolicznościowego medalu przez PTTK oddział w Gdańsku, za dotychczasową współpracę i pomoc.

Z każdej nagrody jesteśmy niezmiernie dumni. Serdecznie dziękujemy!

Pełna lista nagrodzonych i wyróżnionych znajduje się TUTAJ.