• 12.2 ºC  / 54.0 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Gdański Jarmark Bożonarodzeniowy najlepszy w Europie?
Gdański Jarmark Bożonarodzeniowy jako jedyny w Polsce został nominowany w konkursie o tytuł „European Best Christmas Market 2020”, organizowanym przez European Best Destination. Głosujmy na Gdańsk i pokażmy Europie piękno naszego jarmarku!
A
A
Data modyfikacji: 29 listopada 2019 r.
konkurs2_750x300

 

Rok temu wygrał Tallin. Czemu w tym roku korony najpiękniejszego jarmarku nie miałby od niego przejąć Gdańsk ze swoim fantastycznym wydarzeniem? Gród Neptuna znalazł się w doskonałym towarzystwie dwudziestu najpiękniejszych europejskich jarmarków (m. in. w Wiedniu, Budapeszcie, Dreźnie, Brukseli, Norymberdze, Bazylei czy Lipsku).

Ale to dopiero początek. Teraz nasze wydarzenie potrzebuje tyle głosów ile tylko możliwe, aby pokonać pozostałych, renomowanych przeciwników.

Głosować można poprzez portal  www.christmas.ebdest.in od 29 listopada do 10 grudnia 2019 r. (wolno oddawać jeden głos dziennie z jednego IP).  

Zachęcamy do udziału!

 

European Best Destination to niezwykle popularny portal związany z turystyką. Oprócz informacji o walorach turystycznych Europy ilustrowanych przepięknymi zdjęciami, portal często prowadzi prestiżowe konkursy, w różnych kategoriach. Warto przypomnieć, że Gdańsk jest laureatem 3 miejsca w konkursie European Best Destination 2017.