• 16.1 ºC  / 61.0 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Gdańskie Centrum Informacji Turystycznej już czynne
Gdańskie Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Długi Targ 28/29 wznawia działalność. Po ponad 2 miesięcznej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa nasz zespół ponownie będzie służyć informacją i radą wszystkim gościom już od 15 maja. Punkt jest czynny codziennie od 9.00 do 17.00.
A
A
Data modyfikacji: 15 maja 2020 r.
otwarte gcit 755x505

 

Naturalnie wszyscy zdajemy sobie sprawę, że pandemia jeszcze się nie zakończyła. Z tego powodu w punkcie obowiązywał będzie specjalny reżim sanitarny. Informatorzy zostaną wyposażeni w odpowiednie środki ochrony, natomiast goście będą musieli dezynfekować ręce tuż po wejściu. Nie trzeba przypominać, ze wszyscy wciąż nosimy maseczki. Dodatkowo, liczba osób przebywających jednocześnie w punkcie zostanie ograniczona, a także będzie zachowywany przepisowy odstęp pomiędzy wszystkimi obecnymi w GCiT.

Oprócz informacji o Gdańsku i okolicach w punkcie będzie można dowiedzieć się jakie atrakcje są już otwarte i na jakich zasadach funkcjonują. Prowadzona będzie też sprzedaż materiałów turystycznych oraz pamiątek z Gdańska.

Zapraszamy!