• 19.5 ºC  / 67.1 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
Gdzie się zatrzymać na Święta?
A
A
data publikacji: 10 października 2016 r.

Gdzie się zatrzymać w tym czasie? Czy warto zostać w Gdańsku na święta? Zarówno hotele jak i restauracje przygotowały już teraz specjalną, dedykowaną na ten czas ofertę – oprócz noclegu planowane są również spotkania świąteczne, dekorowanie ciasteczek, śpiewanie kolęd, a nawet wizyty Świętego Mikołaja – z pewnością nikt nie będzie się nudził, czy czuł samotnie w tym szczególnym czasie. Gdzie więc spędzić święta? Wybraliśmy kilka najciekawszych ofert, z których teraz Państwo mogą wybrać tą najodpowiedniejszą dla siebie i swoich bliskich.

Święta w Gdańsku
-Święta w Gdańsku
Fot. Miasto Gdańsk

Hotel Hanza

Nie typowo świąteczna oferta, aczkolwiek zimowa, proponowana jest przez Hotel Hanza. Co zawiera? Wszystko co istotne – zimowy Gdańsk, SPA i szaleństwo zakupów. Pakiet dla dwóch osób, na dwie noce zawiera śniadania, voucher na deser, dostęp do strefy sauny i fitness – bez ograniczeń, oraz rabat do SPA. Bez wątpienia korzyścią jest, że hotel mieści się w samym centrum zabytkowej części miasta, skąd wszędzie blisko – zarówno żeby pozwiedzać, jak i wybrać się na zakupy. Więc jeżeli chcecie Państwo poczuć atmosferę przedświątecznego Gdańska jest to dobre miejsce, żeby się zatrzymać i sprawdzić co miasto oferuje. Ceny noclegu zaczynają się od 349 zł od osoby/noc.

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj.

Hotel Golden Tulip Residence

Hotel Golden Tulip Residence oferuje „Boże Narodzenie nad morzem”, w której do wyboru są apartamenty oraz pokoje typu studio. Każdy, kto wykupi taki pakiet ma nielimitowany dostęp do strefy Wellness, czy też zniżkę na zabiegi SPA. W tym czasie szef kuchni przygotowywać będzie specjalne świąteczne dania. W programie powitalne grzane wino, gorąca czekolada na powitanie, koncert kolęd, najmłodsi będą mogli zdobić świąteczne pierniki, a w Wigilię hotel odwiedzi także Św. Mikołaj. Ceny za świąteczny pobyt z dwoma noclegami w Golden Tulip zaczynają się już od 680 zł, w przypadku trzech noclegów cena wynosi 1005 zł. Zmieniają się one w zależności od ilości osób, dzieci i rodzaju pokoju.

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj.

Hotel Kozi Gród

Zima w Hotelu Kozi Gród
-Zima w Hotelu Kozi Gród
Fot. Hotel Kozi Gród

Hotel Kozi Gród, położony w malowniczej scenerii Pomlewa również przygotował specjalną świąteczną ofertę. Trzy dni w kaszubskich lasach pozwolą każdemu odetchnąć świeżym powietrzem i odpocząć w ten szczególny czas. Oferta zawiera pełne wyżywienie, ponadto podczas uroczystej wigilijnej kolacji hotel odwiedzi Gwiazdor, Świąteczny Festyn Kulinarny czy też biesiada przy ognisku. Nie zapomniano oczywiście o najmłodszych, którzy będą mogli sami tworzyć dekoracje świąteczne, stroić choinkę, pobawić się na śniegu. No i oczywiście nie byłoby Świąt Bożego Narodzenia bez wspólnego kolędowania. Święta w hotelu to koszt 1649 zł dla dwóch osób w pokoju Standard. Pobyt można również przedłużyć o nocleg przed Wigilią lub bezpośrednio po niej (22/23.12.2016 lub 26/27.12.2016) ceny wahają się miedzy 459 zł a 395 zł. Ceny obejmują udział w Świątecznym Festynie Kulinarnym.

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj.

Hotel Haffner

Może jednak święta nad samym morzem w Sopocie? Tu propozycję składa Hotel Haffner, a w ofercie możliwość spędzenia świąt w magicznej atmosferze w jednym z pięknie przystrojonych pokoi. Przez cały świąteczny pobyt serwowane będą tematyczne kolacje, w tym uroczysta Kolacja Wigilijna, a goście mają możliwość korzystania ze wszystkich hotelowych udogodnień. Program przewiduje również spacer z przewodnikiem po Sopocie, w zależności od pogody, spotkanie na hotelowej plaży i ciepły poczęstunek, koncert kolęd, wieczór z muzyką na żywo i oczywiście wizytę św. Mikołaja. Za pakiet noclegowy od 24 do 26 grudnia ceny zaczynają się już od 2000 zł dla dwóch dorosłych osób i stopniowo ulegają wzrostowi w zależności od wybranego pokoju, czy liczby dzieci i ich wieku, które w pokoju również śpią. 

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj.

Hotel Hilton

Hilton w grudniu
-Hilton w grudniu
Fot. Hotel Hilton

Pozostając w wodnym klimacie – przenosimy się z wietrznego brzegu morskiego nad spokojne wody Motławy i do Hotelu Hilton. W specjalnej ofercie świątecznej znajdują się takie pozycje jak: nocleg w pokoju „Guestroom”, wigilijna kolacja i świąteczny obiad w restauracji Mercato, a dla dzieci specjalne Kids menu. Ponadto nielimitowany dostęp do kompleksu wellness sprawi, że w tegoroczne Święta uda się Państwu naprawdę wypocząć. Wykupić można również dodatkowe zabiegi, które umilą wolne chwile. Za pobyt z trzema noclegami cena wynosi 2106 zł i obejmuje dwie osoby dorosłe oraz dziecko do 11 lat, można również wykupić dodatkowy nocleg w cenie 476 zł.

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj.

Hotel Gdańsk

Po przeciwnej stronie rzeki – Hotel Gdańsk. Do wyboru pakiet na dwie lub trzy noce w pokoju dwuosobowym, a malownicze wnętrza zabytkowego spichlerza zapewnią niezapomniane wspomnienia z pobytu. W ofercie zagwarantowane są zarówno śniadania jak i kolacje, a także takie atrakcje jak Świąteczny Masaż Czekoladowy, do którego używa się specjalnego masła czekoladowego, które działa odżywczo i regeneracyjnie, a ponadto wstęp do Strefy Relaksu Med Spa, gdzie można korzystać z tak nietypowego wyposażenia jak sauna fińska z koloroterapią, czy też sauna parowa z efektem gwieździstego nieba. Tegoroczne święta w Hotelu Gdańsk mogą być pełne przyjemności i relaksu. Ceny w zależności od ilości zarezerwowanych noclegów wahają się od 1444 zł do 1794 zł za dwie osoby.

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj.

Święta w Sopocie

Specjalna świąteczną propozycję przygotował również Hotel Sheraton Sopot. Obejmuje ona minimum trzy noclegi, a w ofercie wiele atrakcji. Świąteczne bufety, kolacja wigilijna, wejście do trefy SPA Experience, czy też zniżki na niektóre z zabiegów, to tylko kilka z propozycji hotelu. Dodatkowo liczne atrakcje dla dzieci, żeby ten czas spędziły w wyjątkowej atmosferze. Ceny rozpoczynają się od 1660 zł za pobyt z trzema noclegami. 

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj.