• 19.5 ºC  / 67.0 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Głosujmy na Gdańsk!
Piękny, magiczny, nastrojowy, bajkowy… To tylko niektóre określenia, których z powodzeniem można użyć wobec gdańskiego jarmarku bożonarodzeniowego. Teraz jest okazja, aby to potwierdzić! Od 25 listopada do 8 grudnia będzie można głosować na nasz jarmark w konkursie „European Best Christmas Market”.
A
A
Data modyfikacji: 09 grudnia 2022 r.
940x300

 

Jarmark Bożonarodzeniowy postrzegany jest jako jeden z najpiękniejszych w Polsce. Jego bajkowa, świąteczna atmosfera urzeka mieszkańców Trójmiasta i turystów. W tym roku gdański jarmark po raz kolejny został nominowany w konkursie o tytuł „European Best Christmas Market”.

Głosy będzie można oddawać poprzez portal  https://www.europeanbestdestinations.com/christmas-markets od 25 listopada do 8 grudnia 2022 r. (można oddawać jeden głos dziennie z jednego IP).  

W konkursie biorą udział największe i najpiękniejsze miasta Starego Kontynentu. Konkurencja jest ostra – Bazylea, Wiedeń, Bruksela, Edynburg, Praga czy Tallin to tylko niektórzy z uczestników. Jednak Gdańsk nie raz udowadniał, że dla jego mieszkańców nie ma rzeczy niemożliwych! Głosujmy wszyscy, a nasze cudowne miasto z pewnością znajdzie się w czołówce! Ba…mamy przecież spore szanse na zwycięstwo!

Przypomnijmy, że w 2019 Jarmark Bożonarodzeniowy w Gdańsku, jako jedyny w Polsce brał udział w tym konkursie, a dzięki głosom internautów zajął trzecie miejsce