• 10.6 ºC  / 51.2 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Głosujmy na najlepszy produkt turystyczny!
Tylko do jutra, do końca dnia, trwa głosowanie w konkursie o certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej na najlepszy produkt turystyczny minionego roku. Wśród zgłoszeń, aż 4 to produkty zaproponowane przez Gdańską Organizację Turystyczną.
A
A
data publikacji: 03 października 2017 r.

Zagłosuj na najlepszy produkt turystyczny województwa pomorskiego 2017!
-Zagłosuj na najlepszy produkt turystyczny województwa pomorskiego 2017!
Fot. Gdańska Organizacja Turystyczna

Wszystkie zgłoszone produkty są kapitalnymi atrakcjami turystycznymi. My oczywiście zachęcamy do głosowania na nasze propozycje. A są to Karta Turysty, Szlak Lwa Heweliona, Konferencja Nowe Trendy w Turystyce oraz Tereny Postoczniowe.

Karta Turysty to narzędzie doskonale ułatwiające zwiedzanie gdańska i regionu a jednocześnie pozwalające zaoszczędzić czas i pieniądze. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

Szlak Lwa Heweliona to coraz bogatsza kolekcja figurek małego lwa, które stoją już w 10 miejscach w Gdańsku. To świetny szlak, dzięki któremu dowiemy się ciekawych informacji o Gdańsku. Zaprojektowany głównie z myślą o najmłodszych, jest obsługiwany przez nowoczesną i darmową aplikacje ILeo a docelowo najważniejsze punkty i obiekty w mieście ozdobi około 50 lwiątek.

3 produkt to konferencja Nowe Trendy w Turystyce. Odbywające się każdego roku spotkanie branży turystycznej, marketingowej i technologicznej przyciąga uczestników z całej Polski, ale także z zagranicy i gromadzi każdorazowo ponad 500 osób. Więcej o konferencji przeczytacie TUTAJ.

I na koniec wisienka na torcie. Uznaliśmy, że czas zwrócić uwagę na swoisty „nieoszlifowany diament” turystyczny Gdańska – Tereny Postyczniowe. To postindustrialne miejsce, które zaczyna tętnic życiem. Pojawiają się kluby i restauracje przyciągając tłumy ludzi, głównie młodych. Koncerty, wydarzenia i wiele innych atrakcji w otoczeniu majestatycznych dźwigów stoczniowych to nie lada atrakcja zarówno dla mieszkańców, jak i turystów.

To tak w skrócie o naszych propozycjach. Serdecznie zachęcamy do ZAGŁOSOWANIA.