European Best Destination
  • -1 ºC / 30.2 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU
Głosujmy na najlepszy produkt turystyczny!
Tylko do jutra, do końca dnia, trwa głosowanie w konkursie o certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej na najlepszy produkt turystyczny minionego roku. Wśród zgłoszeń, aż 4 to produkty zaproponowane przez Gdańską Organizację Turystyczną.
A
A
data publikacji: 03 października 2017 r.

Zagłosuj na najlepszy produkt turystyczny województwa pomorskiego 2017!
Zagłosuj na najlepszy produkt turystyczny województwa pomorskiego 2017!
Fot. Gdańska Organizacja Turystyczna

Wszystkie zgłoszone produkty są kapitalnymi atrakcjami turystycznymi. My oczywiście zachęcamy do głosowania na nasze propozycje. A są to Karta Turysty, Szlak Lwa Heweliona, Konferencja Nowe Trendy w Turystyce oraz Tereny Postoczniowe.

Karta Turysty to narzędzie doskonale ułatwiające zwiedzanie gdańska i regionu a jednocześnie pozwalające zaoszczędzić czas i pieniądze. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

Szlak Lwa Heweliona to coraz bogatsza kolekcja figurek małego lwa, które stoją już w 10 miejscach w Gdańsku. To świetny szlak, dzięki któremu dowiemy się ciekawych informacji o Gdańsku. Zaprojektowany głównie z myślą o najmłodszych, jest obsługiwany przez nowoczesną i darmową aplikacje ILeo a docelowo najważniejsze punkty i obiekty w mieście ozdobi około 50 lwiątek.

3 produkt to konferencja Nowe Trendy w Turystyce. Odbywające się każdego roku spotkanie branży turystycznej, marketingowej i technologicznej przyciąga uczestników z całej Polski, ale także z zagranicy i gromadzi każdorazowo ponad 500 osób. Więcej o konferencji przeczytacie TUTAJ.

I na koniec wisienka na torcie. Uznaliśmy, że czas zwrócić uwagę na swoisty „nieoszlifowany diament” turystyczny Gdańska – Tereny Postyczniowe. To postindustrialne miejsce, które zaczyna tętnic życiem. Pojawiają się kluby i restauracje przyciągając tłumy ludzi, głównie młodych. Koncerty, wydarzenia i wiele innych atrakcji w otoczeniu majestatycznych dźwigów stoczniowych to nie lada atrakcja zarówno dla mieszkańców, jak i turystów.

To tak w skrócie o naszych propozycjach. Serdecznie zachęcamy do ZAGŁOSOWANIA.